Як діє гірчиця на волосся?

як діє гірчиця на волосся?

Вам знадобиться
 • Гірчичний порошок
 • Гірчичний шампунь
 • Гірчична маска
Інструкція
 • . 1

  Хотілося б відразу зауважити, що будь-яке подібне засіб може надавати пекуче дію на шкіру голови. Заздалегідь попереджаємо, що нічого небезпечного для волосся в цьому немає. Тому не варто турбуватися і бігти у ванну для того, щоб швидше змити нову маску для волосся.

 • . 2

  Як діє гірчиця на волосся? Будь маска для волосся з гірчичного порошку, наприклад, славиться здатністю не тільки зміцнювати їх, а й прискорювати ріст, надаючи вашим локонам здоровий вигляд. Пояснюється це дію дуже просто. Вся справа в тому, що дана пекуча суміш викликає досить потужний приплив крові до волосяних цибулин. Цей процес сприяє їх швидкому і кращому насиченню корисними речовинами. Таким чином, застосовуючи гірчицю як косметичний засіб для волосся, ви активізуєте зростання вже наявних волосся, а також стимулюєте розвиток і утворення нових.

 • . 3

  Фахівці стверджують, що за статистикою при регулярному використанні гірчичних масок пасма за місяць виростають більш ніж на три сантиметри. Для порівняння слід зазначити, що у середньостатистичної людини волосся росте зі швидкістю один сантиметр на місяць.

 • . 4

  Як гірчиця впливає на волосся і шкіру голови крім вищесказаного? Слід відзначити і той факт, що при використанні гірчичного шампуню для волосся або маски з цього порошку спостерігається істотне зниження кількості вироблюваного особливими залозами шкірного сала. Це сало у нормальному кількості не робить шкоди на стан шкіри голови і здоров’я волосся. Однак при його зайвої виробленні пори швидко закупорюються, що викликає ефект так званих «жирного волосся».

 • . 5

  Якщо ви хочете підлікувати волосся і повернути їм здоровий вигляд, сміливо починайте користуватися гірчичним масками, бальзамами і шампунями. При цьому найкраще готувати їх самостійно в домашніх умовах. Вже незабаром ви зможете побачити результат таких дій. Ваше волосся перестануть склеюватися, зачіска буде набагато пишніше.

 • . 6

  На закінчення хотілося б сказати про те, що гірчиця володіє ще однією корисною властивістю. Вона відмінно вимиває бруд і жир з прикореневої зони волосся, що не часто вдається навіть найдорожчому шампуню. Так звана «гірчична терапія» рекомендується всім людям, особливо, якщо ви є володарем «жирних» локонів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :