Як дізнатися, чи є подушки безпеки?

як дізнатися, чи є подушки безпеки?

Вам знадобиться
 • Інструкція автомобіля
 • Рада фахівця
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб дізнатися, є чи немає подушки безпеки у вашому автомобілі потрібно довідатися, встановлювалися чи на заводі вони при виготовленні автомобіля. Якщо по комплектації вони повинні там знаходитися, то можна спробувати перевірити їх наявність і справність. При цьому важливо пам’ятати про те, що якщо ви придбали старий автомобіль, то відповісти на питання: як визначити наявність подушок безпеки буде набагато складніше.

 • . 2

  Якщо автомобіль побував в ДТП, то його господар може приховати цей факт. У цьому випадку потрібно визначити: проводилася чи заміна подушок? Присутність подушок безпеки встановлюється двома шляхами: зорово або за допомогою цифрової діагностики. Але перше, що необхідно зробити, це визначити місцезнаходження цих подушок. Потім необхідно переглянути всі кришки, які встановлені на цих місцях, щоб переконатися, що на них немає ніяких перекосів, вм’ятин або дефектів.

 • . 3

  Будь-яке відхилення від норми свідчить про проблеми з подушками безпеки або вказує на їх відсутність. Потім слід ретельно оглянути саму подушку на наявність її деформації. В ідеалі все має бути рівно і без вад. Обов’язково потрібно перевірити функціональний стан роз’ємів і гаків на ці ж перешкоди, а також визначити: чи немає збоїв у роботі елементів кріплення і контактних з’єднань провідний частини.

 • . 4

  У тому випадку, якщо подушки вже спрацьовували, то в цифровій системі автомобіля залишиться слід, який вказує на помилку. У ряді нових серійних автомобілів є особливий діагностичний роз’єм, який дозволяє провести діагностування роботи всього автомобіля, і зокрема подушок безпеки. Якщо цей пристрій відсутній, слід провести діагностику звичайною канцелярською скріпкою. Для цього потрібно визначити місцезнаходження цього діагностичного роз’єму.

 • . 5

  Як правило, він знаходиться під рульовою колонкою. Потім потрібно включити запалювання машини, почекати хвилину, і «закоротити» контакти роз’єму під номерами № 13 та № 4. Тепер можна оглянути панель приладів. Видно, що на панелі починають моргати лампочки. Деякі з них видають коди, наприклад, CheckEngine — несправний двигун, а от якщо зображений «Людина з подушкою» — це і є несправність системи подушок безпеки.

 • . 6

  За відсутності коду і відповідному його стані, лампочки будуть мигати часто: з інтервалом у півсекунди. У тому випадку, якщо лампочка не мигає, це говорить про можливу проблему з подушками безпеки. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете самостійно визначити справність і наявність подушок безпеки в автомобілі, слід обов’язково звернутися в сервісний центр, де фахівці проведуть контроль системи подушок і визначать їх наявність.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :