Як дізнатися чи знято приворот?

як дізнатися чи знято приворот?

Вам знадобиться
 • Яйце курки
 • Стакан води
Інструкція
 • . 1

  Діагностика привороту за допомогою яйця є найпростішою і найбільш правдивою. Її можна проводити самостійно, без чиєїсь допомоги. Перед діагностикою візьміть яйце в руки і потримайте кілька хвилин. Це необхідно зробити для того щоб передати свою енергетику. Якщо ви хочете дізнатися про те, відступає чи приворот від іншої людини, то покатайте яйце за його фотографії. Коли яйце зігріється і насититься інформацією, розбийте його в склянку з водою. Для початку огляньте жовток і все яйце. У людини, на якого був зроблений приворот, навколо жовтка утворюються клаптики, джгути і різноманітні рвані фігури, що свідчать про розрив енергетичного поля.

 • . 2

  Для того щоб діагностика, як дізнатися чи знято приворот, дала більш повну інформацію, необхідно стакан залишити в темному місці на добу. Якщо стан погіршився, то чари ще діють. Таку діагностику можна проводити раз на кілька днів. Якщо з кожним разом стан яйця стає краще, отже, вплив привороту слабшає. Про те, чи знято приворот, можна дізнатися і з поведінки людини. Після зняття привороту людина, категорично не погоджується з думкою, що він був схильний магічним чарам. Тому до нього слід ставитися дуже уважно. Людина може вести себе неадекватно, намагайтеся йти від конфлікту. Через 2 — 3 дня він повернеться до стану, який був до того, як його причарували.

 • . 3

  Ви досі мучитеся питанням, як дізнатися чи діє приворот? Почекайте трохи, спочатку у людини на душі почуття спустошення, а потім він почне повертатися до колишнього життя і якщо ви любили один одного дуже сильно, то любов повернеться і стане ще сильніше. Якщо ж у сім’ї і до привороту панувала ненависть і звичка, то все повернеться в колишнє русло. Але знайте, що такі прекрасні наслідки зняття привороту можуть бути лише в тому випадку, якщо магічне заклинання робилося не професійним магом, і сам приворот ні сильним.

 • . 4

  Трапляється так, що був зроблений дуже потужний і сильний приворот, який встиг вжитися в енергетику людини, і заволодів його розумом. З такою магією складно боротися, адже навіть після зняття чар, людина відчуває справжню, щиру любов до того, хто його причарував. Вихід тут один — зробити відворот.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :