Як дізнатися, до якої школи належить будинок?

як дізнатися, до якої школі належить будинок?

Вам знадобиться
 • Управління Освіти
 • Офіційний сайт школи
Інструкція
 • . 1

  Сьогодні багато батьків починають думати про майбутнє свого малюка, коли він ще лежить в пелюшках. Ясла, дитячий сад, школа — ось основна турбота новоспечених батьків. Адже кожен бажає вибрати найкраще для свого малюка. І добре, якщо поряд з будинком є ці дитячі установи. Однак, якщо в районі кілька шкіл, то відразу виникає питання: «А в яку з них слід записати свою дитину? ». За законодавством, що набув чинності з 2012 року. Школи зобов’язані приймати дітей з територіальної приналежності та офіційному розподілу будинків. Слід пам’ятати, що освітня установа, до якого належить будинок, не повинно бути далі підлозі кілометра в крокової доступності.

 • . 2

  Однак регламентом визначено, що можливо відвідувати школу, для учнів молодших і середніх класів, що знаходиться в 15 хвилинах їзди на громадському транспорті. Для старшокласників-з проїздом до 50 хвилин. За законом освітні установи зобов’язані прийняти тих дітей, у яких школа біля будинку і на закріплених за нею територіях, далі приймаються пільгові категорії громадян. До даної категорії належать: діти-сироти та діти, що перебувають під опікою; діти з багатодітних сімей; діти, чиї брати і сестри вже навчаються в даному навчальному закладі; діти, які мають таку можливість щодо законодавчого праву РФ.

 • . 3

  Якщо ж після прийому всіх перерахованих категорій в установі ще залишилися додаткові вільні місця, то приймаються всі бажаючі. Дана проблема на початку минулого навчального року опинилася в центрі суспільної уваги, так як багато батьків намагалися визначити своїх дітей в престижні навчальні заклади, при цьому туди не могли потрапити учні з прилеглих будинків. Для вирішення даних конфліктів і було прийнято постанову про закріплення за школами певних територій, яке віддає пріоритет дітям, які проживають в районі освітньої установи. Після такого закону, у людей з’явилася нова проблема. Як дізнатися який будинок ставиться до школи, а який ні?

 • . 4

  Щоб точно дізнатися школу, за якою закріплені ті чи інші будинки можна зробити кілька кроків: Зателефонувати в місцеве Управління Освіти і з’ясувати необхідну інформацію про розподіл і закріпленні будинків; Зателефонувати в довколишню школу і у секретаря отримати потрібні відомості; Поспілкуватися з сусідами, які підкажуть не тільки цю інформацію, а й розкажуть все, що знають про навчальний заклад, де навчаються їхні діти; Так само, у зв’язку з розвитком технічного прогресу, кожна школа має свій сайт, на якому розміщується корисна для всіх батьків і учнів інформація, тому скористатися їй можна не виходячи з дому, просто включивши інтернет і забивши в пошуковому рядку номер необхідного навчального закладу.

 • . 5

  Зайшовши в необхідний розділ, можна ознайомитися не тільки з правилами прийому, але і з Статутом школи і всіма технічними документами даного освітнього закладу, а так само зі списком необхідних документів при прийомі в перший та наступні класи . Деякі батьки, проявляючи нетерпіння, біжать записувати своїх дітей до школи, боячись, що місць не вистачить. Однак потреби в цьому тепер немає. Можна записати дитину в будь-який час, починаючи з 1 березня, якщо будинок належить до даної школі, якщо ж є бажання записати малюка до школи іншого району, то діяти вам потрібно за строго заведеним правилам і подавати свою заяву не раніше 5 серпня поточного року, коли за законом починають розглядати заяви всіх бажаючих.

 • . 6

  Однак не варто чекати саме серпня, для вступу дитини до школи батькам необхідно зібрати і підготувати всі необхідні документи. Слід знати, що стандартний вік для вступу в перший клас 6, 5 — 7 років. На сьогоднішній день, за законом, при прийомі в звичайну школу тестування майбутніх першокласників заборонено. Таке тестування можуть проводити тільки спеціалізовані установи. Для подачі заяви в перший клас необхідні наступні документи: оригінал і копія свідоцтва про народження дитини, оригінал і копія паспортів батьків з пропискою, медичний поліс малюка, фотографія дитини 3 х 4, медична карта форми 026 / у- 2000, завірена підписом і печаткою лікаря дитячої поліклініки, і сертифікат з щепленнями.

 • . 7

  Усім батькам слід пам’ятати, що можна звернутися в будь-який навчальний заклад, який подобається, а не обов’язково за місцем проживання. Однак кожне з освітніх установ буде діяти в рамках, встановлених законом. Батькам необхідно зважити всі «за і проти», віддаючи своїх малюків в школи розташовані далеко, адже тоді дитині доведеться або добиратися громадським транспортом, або перетинати проїжджу частину самостійно. Слід подбати про безпеку свого малюка.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :