Як дізнатися індекс поштового відділення: корисні поради

як дізнатися індекс поштового відділення : корисні поради

Вам знадобиться
 • Телефон
 • Інтернет
 • Довідник Індексів
Інструкція
 • . 1

  За номером індексу можна знайти багато чого. Як же дізнатися індекс поштового відділення? Всі бажаючі можуть запитати індекс у себе на пошті. Якщо у Вас є інтернет то не виходячи на вулицю Ви зможете ввести свою адресу в пошуковий рядок і отримати точні відомості про Вашому індексі. Також подивитися його на листах приходять Вам у поштову скриньку. Якщо Ви знаєте який у Вас адреса, то можете на сайті пошти Росії, подивитися розділ Філії та Відділення. Якщо ж ви не хочете питати на пошті, або немає часу, там лежить спеціальний каталог в м’якій палітурці, там вказані всі індекси, які є в Росії, просто знайдіть в змісті, потрібний Вам адресу, і знайдете індекс.

 • . 2

  Номер поштового відділення. Так як дізнатися номер поштового відділення? Вам знадобиться знати свій індекс, він складається з шести цифр, перші 3 цифри, це Ваш регіон, наприклад візьмемо індекс 8, 2 — це Ульяновськ, 008 — № 8 це номер поштового відділення зв’язку. Також можна зателефонувати в довідкову вашого міста і запитати який у Вас номер поштового відділення попередньо сказавши їм Ваш індекс, як же бути якщо немає Індексу, потрібно взяти і сказати просто Вашу адресу, я думаю вони швидко знайдуть номер Вашого поштового відділення.

 • . 3

  Адресок поштового відділення. Як дізнатися адресу поштового відділення зв’язку? Заходимо в мережу інтернет (у кого немає інтернету можна скористатися довідником по адресам) Ульяновськ відділення зв’язку № 8, воно знаходиться за Адресою Автозаводська 59, також тим у кого є інтернет зробити це ще простіше, ввести в пошуковий рядок, простий запит, про те який Адреса у відділення пошти № такого то. Також можете зателефонувати до довідкової та дізнатися головне відділення пошти, там продиктуєте індекс, Вам скажуть адресу.

 • . 4

  Банк Сбербанк. Часто з пошуком Індексу, нам буває потрібно терміново знайти номер Відділення Ощадбанку. І ми починаємо замислюватися як дізнатися номер відділення Ощадбанку. Якщо у Вас є звичайна ощадкнижка а вона є у багатьох, то там вказано номер відділення ощадбанку, якщо ж ощадкнижки немає, то нічого страшного, дійдіть до Ощадбанку, і запитайте у працівників, їх номер відділення, якщо ж банк закритий, на двері на табличці з графіком роботи повинен бути написаний номер відділення Ощадбанку.

 • . 5

  Реквізити дуже важливі. Знадобилися реквізити якого те відділення Ощадбанку, є кілька способів це дізнатися. Як дізнатися реквізити відділення Ощадбанку? Звичайно, перший спосіб це телефон, якщо у Вас є номер відділення Ощадбанку, то просто зателефонуйте вказаною на сайті в Інтернеті, і продиктуйте свій номер відділення. Також на цьому сайті Ви можете ввести свій номер відділення ощадбанку, і Вам вилізуть всі реквізити цього відділення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :