Як дізнатися модель навігатора: визначаємо серійний номер

як дізнатися модель навігатора: визначаємо серійний номер

Вам знадобиться
 • Навігатор
 • Доступ в інтернет
Інструкція
 • . 1

  Навігатор — пристрій дозволяє визначити місце розташування в просторі. На сьогоднішній день необхідний засіб, якщо людина вирушає в далеку поїздку на своєму залізному коні. Отже, як дізнатися модель навігатора. На кожному навігаторі стоїть операційна система, за допомогою якої можна вийти на серійний номер. Головним чином, потрібно зайти в налаштування навігатора і знайти наше потрібне віконце інформації про навігатор. Якщо ж інформація відсутня, то слід подивитися під батарейкою, там повинна бути наклейка з серійним номером.

 • . 2

  При покупці приладу в гіпермаркеті доводитися задатися питанням, як перевірити навігатор? Для початку слід перевірити саму упаковку, її герметичність, нова вона чи ні. Відкривши коробку, варто переконатися, що всі позначені речі присутні в комплектації. Далі, слід включити навігатор, подивитися поява на екрані меню. Якщо мова не російська, то в настройках шукаємо російську мову. Купивши навігатор, кожна людина вийшовши на вулицю зобов’язаний повторно його включити. У цьому випадку прилад ловить супутники і визначає місцезнаходження людини.

 • . 3

  Навігатор періодично потребує оновлення і заливки нових карт. Перейдемо до питання: як залити карту в навігатор. Звичайно, в навігаторі залиті вже певні карти, але не факт, що вони відповідають дійсності. Тобто, насправді там йде будівництво і дорога перекрита або зовсім немає, а навігатор може прокласти маршрут через цю дорогу. Так що за допомогою інтернету викачуємо програму Map Source або Send Map; вони оновлюються через інтернет і дозволяють безпосередньо працювати з нашим навігатором.

 • . 4

  Сідаємо в машину, зібралися в далеку поїздку і тут замислюємося, як ввести координати в навігатор? Щоб дізнатися розташування місцевості, скористаємося картами Гугл або Яндекс (кому як зручніше). Вводимо назву місця, і Гугл видає нам точні координати в градусах і долях хвилин. Далі, записуємо результати у вікні навігатора, і він нам прокладає зручний маршрут. Варто відзначити, чим більше буде знаків після коми в частках хвилин, тим точніше буде визначено місце розташування.

 • . 5

  Ну і на завершення хотілося б поговорити про те, як правильно користуватися навігатором. Щоб навчитися користуватися навігатором, не треба багато знати. Можна обмежитися інструкцією із застосування, яка є в кожній коробці з апаратом. Не варто нехтувати нею. Також достатньо знань комп’ютера, щоб інтуїтивно відчути весь інтерфейс навігатора. У наш цифровий час, навігатор вже не просто комфорт — це потреба. Тепер, прочитавши статтю, читачі дізналися щось для себе про цей прилад і зроблять всі необхідні дії при його покупці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :