Як дізнатися модель скутера без спеціального обладнання?

як дізнатися модель скутера без спеціального обладнання?

Вам знадобиться
 • Викрутка
 • Фотоапарат
Інструкція
 • . 1

  Перед тим, як дізнатися модель скутера, потрібно переглянути документи транспортного засобу. Там неодмінно будуть зазначені його модель і модифікація. Якщо такої можливості немає, можна шляхом порівняння із зображенням знайти модель на сайті.

 • . 2

  Проблема, як правильно їздити на скутері, виникає у всіх початківців водіїв. Але все ж спочатку треба розібратися з моделлю двоколісного друга. Часто трапляється таке, що подібний зовнішній вигляд не є ознакою однієї і тієї ж моделі. Тут точну модель можна подивитися на окремих частинах транспортного засобу. Так, табличка з характеристиками і назвою моделі є під сідлом. Вона може бути жовтого або білого кольорів. У разі забруднення, очистку треба виробляти напівжорсткої щіткою і миючим розчином.

 • . 3

  Якщо водій задався питанням, як правильно обкатати скутер, він обов’язково зверне увагу на дошку приладів. Там же можна ідентифікувати модель транспорту. Справа в тому, що приладові дошки відрізняються кольором, максимальною величиною швидкості, розташуванням шкал. Також маркування можна виявити під кришкою редуктора. Вона викарбувано на металі і позначає номер поршневої системи. Модель скутера — це перші чотири символи.

 • . 4

  Коли пора задуматися про те, як завести скутер після зими, можна скористатися рамою скутера. Там буде написаний її номер, за яким можна визначити назву моделі скутера (по перших чотирьох символам). Якщо ж всі способи не допомогли визначити модель транспортного засобу, можна викласти фото скутера на форумі, де добрі люди обов’язково допоможуть у вирішенні цієї проблеми.

 • . 5

  До того, як поставити скутер на облік, треба неодмінно звернутися в організацію, яка справить експертизу і видасть висновок. В останньому буде позначена модель і маркування. І все ж найкращим виходом буде покупка безпосередньо або через японські аукціони. У супровідному листі зазначається інформація про транспорт, в числі якої і його модель. Звичайно, це не буде дешево і швидко, але спокій власника варто того. Від моделі скутера залежать деталі його ремонту. Наприклад, чи треба при чищенні повітряного фільтра знімати тільки його кришку або відразу весь фільтр, є чи немає намордник, тип двигуна, підвіски, діаметр колеса, вид гальм, наявність антиблокувальної системи та інше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :