Як дізнатися рік випуску мотоцикла?

як дізнатися рік випуску мотоцикла?

Вам знадобиться
 • Уважний огляд мотоцикла
 • Інтернет
 • Невелике додаток зусиль
 • Таблиці значень для вашого мотоцикла
Інструкція
 • . 1

  Перед тим як приступати до визначення дати виготовлення, важливо визначитися, про якому мотоциклі йдеться. Тут вся фішка у виробнику, якщо говорити про японських мотоциклах, то у них немає ВИН номера, зате є своя система реєстрації. Якщо про європейський, то там йде застосування ВИН номера, що дуже сильно спрощує справу. А якщо ж про радянських чи російських, тоді тут потрібно знати кілька тонкощів і хитрощів. Інакше визначити не вийде.

 • . 2

  Як визначити рік випуску японського мотоцикла? Якщо ви щасливий власник японського байка або хочете купити це чудо заморської техніки, але не знаєте, як дізнатися, в якому році він був зроблений, тоді радимо вам звернути увагу на деякі речі. По-перше, в ПТС завжди вказують, коли було поставлено мотоцикл на облік, а не проведений.

 • . 3

  Тому, щоб відповісти на питання як дізнатися рік випуску мотоцикла, вам потрібно буде поглянути на раму байка. Так як у японських мотоциклів немає ВИН коду. На рамі ви знайдете номер, який можна перевірити за таблицею відповідності на офіційному сайті виробника або форумі мотолюбителів. Таким способом можна безпомилково визначити рік випуску японського мотоцикла, навіть якщо хто-небудь спробує смошеннічать з ПТС.

 • . 4

  Як визначити рік випуску американського мотоцикла? Для того щоб визначити рік випуску мотоцикла, зробленого за європейськими стандартами, потрібно знайти на ньому ВИН (VIN) номер. VIN код — це 17-тісімвольний код, в якому зашифрована вся інформація про кузові автомобіля або мотоцикла. Даний стандарт (VIN) є міжнародним правилом для автомобілів і мотоциклів, тому наявність ВИН номера обов’язково на вашому мотоциклі.

 • . 5

  І як визначити рік випуску мотоцикла по VIN номеру, запитаєте ви? Тут відповісти досить просто — в ВИН номері всі букви і цифри несуть якесь значення. Для визначення дати виробництва вам буде потрібно з 10 по 12 символи. Тому, знайшовши на вашому байці ВИН номер (що буває непросто), ви завжди зможете дізнатися дату його виготовлення, а також простежити всю його історію, дізнатися, де він був зібраний, і який на ньому встановлений двигун.

 • . 6

  Визначення року виробництва радянського мотоцикла. Перед тим як перейти до практичних рекомендацій, звернемо увагу на два аспекти. На радянських мотоциклах завжди йшла табличка з роком (ідентифікаційна табличка) випуску, і на багато мотоцикли йдуть взаємно замінні деталі. Тому часто буває, що на мотоциклі багато різних деталей різного року виробництва. Тому точно визначити рік буває складно. Хоча, якщо мотоцикл не пересобран з чого попало, тоді простіше подивитися на ідентифікаційну табличку.

 • . 7

  Чому ПТС не є дуже надійним способом визначення віку мотоцикла. Так як на облік техніку поставити можна після того як вона була знята з обліку в іншій країні, то ви можете купити те, що вже 5 — 6 років проїздив. Що погано позначиться на його працездатності і довговічності. Тому самостійно все перевіривши, ви не залишитеся обдуреним. І ви не опинитеся в дурнях через своє незнання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :