Як дізнатися розмір грудей, як дізнатися що означають цифри на бюстгальтері?

як дізнатися розмір грудей, як дізнатися що означають цифри на бюстгальтері?

Вам знадобиться
 • Бажання пізнати себе
 • Вимірювальна стрічка
 • Любов до себе
 • Таблиця вимірювань
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж шукати відповідь на питання: «Як дізнатися розмір грудей?», Бігти за вимірювальної стрічкою і намагатися абияк виміряти свою грудну клітку, слід підійти до питання здалеку і якомога більше дізнатися про своє бюсті. Грудної горбок починає розвиватися ще тоді, коли зародок перебуває в утробі матері. Не секрет, що жодна груди не схожа на іншу. Більше того, до 16 років грудях однієї дівчини можуть бути різного розміру. Груди складаються з трьох елементів: молочні залози (утворюють молоко після пологів), сполучна тканина (надає грудям форму і підтримує її), жирова тканина (з віком повністю замінює залозисту тканину, через що груди стає більш м’якою). Бюст пронизаний артеріями, венами, нервами і лімфатичними залозами. Підтримує груди лише шкіра і сполучна тканина. Власної м’язи бюст не має.

 • . 2

  Груди вже давно стала об’єктом сумнівного культу. Багато присвячували їй цілі книги. Проте не всі жінки задоволені власною зоною декольте. Іноді це невдоволення переростає у великий комплекс — комплекс неповноцінності. На щастя, медицина не стоїть на місці. Зараз доступна абсолютно будь-яка операція на груди. Питання лише в ціні. За статистикою найпопулярніша операція по збільшенню розміру бюста. Лікарю потрібно лише дізнатися розмір грудей, який бажає мати пацієнтка. Існують менш радикальні заходи для тих, хто бажає мати гарні форми без хірургічного втручання.

 • . 3

  Підкоряючись силі тяжіння, груди відвисає. Адже, як відомо, її не підтримують ні м’язи, ні зв’язки, а еластична тканина з часом розтягується. Відбуваються такі метаморфози насамперед з пишним бюстом, а й володарки маленької грудей під загрозою. Зміни, які зазнає зона декольте, залежать від стану шкіри. Тому слід ретельно стежити за своїм харчуванням, не приймати занадто гарячі ванни і намагатися уникати прямого попадання сонячних променів. Протистояти дії часу допоможе масаж холодною водою і кремами. Але найкращим профілактичним засобом є бюстгальтер. Його варто носити щодня. Особливо при заняттях спортом, під час вагітності, в попередні менструації дні. Бюстгальтер повинен підходити за розміром і не мати металевої арматури. Ідеальний бюстгальтер — той, який добре підтримує груди, вигідно підкреслює її форму і який абсолютно не відчуваєш. Щоб підібрати такий потрібно правильно визначити розмір грудей.

 • . 4

  Будь-яка дівчина повинна знати розмір свого бюста. Визначити розмір грудей не складе великої праці. Для зовсім недосвідчених існує спеціальна інструкція: 1. Роздягнутися так, щоб на тілі залишилося тільки нижню білизну. Бюстгальтер при вимірюванні не повинен бути меншим або більшим за розміром. Він повинен сидіти як влитий. 2. Стати перед дзеркалом, щоб виключити похибки та неточності. Випрямити спину і витягнутися, як струна, стоячи рівно. 3. Видихнути. Всі вимірювання слід проводити на видиху. 4. Озброївшись сантиметровою стрічкою, почати вимірювання. Першим вимірюють розмір під грудьми. Сантиметр повинен щільно прилягати до тіла і розташовуватися горизонтально підлозі під грудьми.

 • . 5

  При такому вимірі обхват усредняется, тобто якщо вимірювання склали від 68 см. до 72 см., записати потрібно середній показник — 70 см. 5. Слідом потрібно виміряти розмір по самим виступаючим точкам. Після зробленого залишається лише знайти різницю між першим і другим виміром. Наприклад, перший вимір показало 72 см., а друге — 87, різниця становить 87 — 72 = 15 см., що відповідає розміру В ( 2). Більш детальні результати можна розглянути в спеціальній таблиці для обчислень. Знати свій розмір вкрай важливо, так як це допоможе при виборі розміру одягу, а також полегшить пошуки коханій людині, яка обирає в подарунок предмети білизни.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :