Як дізнатися розмір пальця хлопця?

як дізнатися розмір пальця хлопця ?

Вам знадобиться
 • Нитка
 • Ювелірний салон
Інструкція
 • . 1

  Багато ламають голови в пошуках подарунка близькій людині напередодні знаменної події. На допомогу може прийти кільце або печатка, оскільки стане ця річ елегантним презентом, однак варто врахувати один нюанс — потрібно знати розмір пальця. Як дізнатися розмір пальця хлопця, щоб він не помітив? Такі питання дуже часто виникають у дівчат, які бажають здивувати свою другу половинку, подарувавши йому красиву печатку. Варіантів тут безліч. Від найпростіших — виміряти у сні, до самих курйозних — просити засунути палець в пляшку, пробку і т. д., а потім звіряти розміри.

 • . 2

  Зменшення та збільшення розміру пальцаЧасто виникають ситуації, коли помилка все ж має місце, і печатка куплена на розмір менше. Постає питання, як зменшити розмір пальця, однак панікувати не варто, оскільки проблема це не така вже й серйозна. У ювелірних майстерень зменшити розмір кільця праці не складе. Така ж ситуація у тих, хто думає над тим, як збільшити розмір пальця. Ювелір прийде на допомогу і піджене кільце або печатку під потрібний розмір за лічені хвилини. Щоб не траплялося подібних непорозумінь, потрібно знати, як поміряти розмір пальця правильно, а для цього краще всього звернутися в ювелірний салон, але якщо вже вирішено робити сюрприз, то можна скористатися ниткою, дротом або сантиметром, а потім вже підбирати відповідне кільце з урахуванням того , що пальці можуть іноді набрякати.

 • . 3

  Визначення розміру безіменного пальцаПодобная проблема виникає у хлопців при бажанні запропонувати «руку і серце». Виникає питання, як дізнатися розмір безіменного пальця, щоб підібрати кільце правильно і не зіпсувати свято. Не варто робити завмер вранці або після заняття спортом, коли пальці набряклі, а краще всього звернутися за порадою до подругам, які з радістю вивідають «таємницю» або ж «викрасти» на час кільце, яке носить дівчина. Кільце — приємний подарунок, але підібрати його завдання непросте, особливо, при бажанні зробити це непомітно, проте успішний результат справи винагородить за всі старання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :