Як дізнатися що почалися перейми, які відчуття?

як дізнатися що почалися перейми , які відчуття?

Вам знадобиться
 • Спокій
 • Консультація лікаря
 • Уміння тримати себе в руках
 • Відвідування спеціальних
Інструкція
 • . 1

  Народження дитини — це дуже важлива і значуща подія в житті будь-якої жінки. Кожна свого часу проходить через це. Хтось чекає цього з острахом, хтось з цікавістю, хтось не може дочекатися, коли ж вже почнуться пологи і не приховує своєї радості від майбутньої зустрічі з малюком. Усіх їх без винятку цікавить питання, як дізнатися що почалися перейми? Щоб знайти відповідь на нього, багато годинами читають статті на сайтах для майбутніх мам, спілкуються на форумах, розпитують вже народжували подруг і родичів. Також існують спеціальні курси, на яких жінок навчають правильно дихати, розповідають про те, які потрібно виконувати вправи, щоб підготувати організм до пологів і так далі.

 • . 2

  Напевно, навіть більше, ніж самі жінки, з приводу початку пологів переживають чоловіки. Вони бояться, що можуть не встигнути доставити народжує дружину до лікарні. Тому і чоловікам, і жінкам потрібно зрозуміти, як відрізнити помилкові сутички від справжніх. Помилкові сутички також називаються тренувальними. Матка готується до майбутніх пологів, це абсолютно нормально. Від справжніх сутичок помилкові відрізняються по-перше, своєю нетривалістю, по-друге, вони менш відчутні, по-третє, вони не періодичні. Жінці потрібно дізнатися більш детально про тренувальні сутичках у свого лікаря, щоб не переживати і не поспішати дістатися до пологового будинку завчасно. Також необхідно запитати у нього, як себе вести при сутичках. Від поведінки породіллі залежить дуже багато чого, зокрема, те, наскільки болючими будуть скорочення матки і те, як буде почувати себе в цей час малюк. Адже, він теж піддається великим стресу.

 • . 3

  Ще лікар може дати пораду жінці, як викликати сутички самостійно. Це робиться на пізніх термінах щоб уникнути перенашивания дитини. Для цього можна просто вийти погуляти по двору, навколо будинку і так далі. Можна пару раз спуститися і піднятися по сходах. Не варто боятися, що від цього раптово почнуться пологи. Вони починаються поступово. І поява справжніх сутичок жодна жінка не переплутає з неправдивими, навіть якщо вона ніколи ще цього не відчувала.

 • . 4

  Сутички починаються з короткочасних і безболісних скорочень матки з інтервалом приблизно в 20 — 30 хвилин. Поступово вони посилюються, збільшуються тривалість і хворобливі відчуття. Жінці необхідно знати, як полегшити біль при переймах. Тому що біль виснажує організм і породілля може залишитися зовсім знесиленою до безпосереднього початку пологів, якщо буде намагатися просто перетерпіти цей біль. Почати вчитися правильній поведінці під час сутичок необхідно ще на ранніх термінах, щоб до закінчення вагітності довести ці вміння до автоматизму.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :