Як дізнатися що приворот подіяв?

як дізнатися що приворот подіяв?

Вам знадобиться
 • Уважність
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Шляхи впливу магії привороту дуже складно передбачити, так як всі люди різні і кожен з нас індивідуальність. Однак є деякі закономірності, які свідчать про початок дії привороту.

 • . 2

  По-перше, людина, на якого був зроблений любовний змова, почне всіляко намагатися зблизиться з тим, хто робив приворот або замовляв його. Зрештою, незабаром приворожений зробить любовне визнання і запропонує стати його другою половинкою. Не знаєте, як дізнатися подіяв чи приворот? Зверніть увагу на ставлення людини до себе, якщо раніше він не звертав на вас уваги або навіть ставився негативно, то тепер він повинен почати придивлятися до вас і стати більш добрим і ввічливим.

 • . 3

  У суспільстві склалася думка, що приворот це звичайне біле чарівництво, яке не має небезпечних наслідків. Насправді ритуал привороту відноситься до чорної магії і діє на волю людини.

 • . 4

  Очевидні ознаки дії привороту: у людини постійно змінюється настрій незалежно від будь-яких зовнішніх факторів, у нього з’являються нав’язливі думки про одну людину (про те, хто його причарував), з’являються проблеми зі здоров’ям , з’являються проблеми з оточуючими і близькими людьми, переслідують негаразди та побутові невдачі, людина зловживає наркотиками, починає приймати алкоголь. Як дізнатися, що приворот подіяв? Згадайте, яким був людина раніше, і який став тепер. Щоб ваш приворот був дієвим, ніколи не робіть його на алкоголіків, інакше пункт № 5 виявиться не інформативним для вас і дасть порожню надію. Справа в тому, що аура питущих людей вже порушена і несе багато негативу, приворот може просто не подіяти або завдати шкоди здоров’ю.

 • . 5

  Робіть приворот тільки на того, з ким спілкуєтеся, інакше ви ніколи не дізнаєтеся, чи діє змова, а в половині подібних випадків магія взагалі безсила. У середньому приворот магічної дії починає впливати на людей через 28 днів. Цей термін названий не випадково, саме стільки триває місячний цикл. У дуже рідкісних випадках приворожений починає відчувати тягу до того, хто зробив приворот, вже наступного дня. Але трапляється і так, що змова діє лише через 48 днів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :