Як дізнатися, що хлопець тобі зраджує?

як дізнатися, що хлопець тобі зраджує?

Вам знадобиться
 • Спостережливість
 • Уміння зіставляти факти
Інструкція
 • . 1

  Зрада коханої — це завжди трагедія. Це руйнує будь-яку довіру в парі і практично завжди призводить якщо не до розриву, то до погіршення відносин. Але що краще — дізнатися про зраду або залишатися в блаженному невіданні? Дуже багато дівчат вибирають саме перший варіант. Ця стаття розповість їм, як дізнатися, що хлопець зраджує.

 • . 2

  Перше, що повинна запам’ятати дівчина, яка бажає вивести свого хлопця на чисту воду, — це те, що регулярні зради, а тим більше наявність іншої дівчини, завжди відображаються на розпорядку дня. Необхідність викроювати час для побачень з дівчатами призводить до того, що чоловік змінює усталені звички. Якщо коханий чоловік останнім часом почав регулярно затримуватися на роботі, хоча раніше завжди йшов з неї рівно в 18: 00, став частіше зустрічатися з друзями, хоча до цього був швидше затворником, або ж несподівано знаходить нове хобі, до якого раніше ставився байдуже, то великий шанс, що хлопець зраджує.

 • . 3

  Хоча не варто судити категорично — може, чоловік дійсно затримується в офісі, оскільки завалений роботою або йде на підвищення, може бути, він дійсно знайшов нове цікаве захоплення. Щоб не зробити неправильних висновків, найкраще обережно поговорити з хлопцем на цю тему: розпитати про новий хобі, попросити розповісти про проекти, які змушують його затримуватися на роботі. Якщо хлопець не вміє брехати, то його реакція видасть його з головою. Але якщо він хороший у брехні — доведеться шукати інші ознаки зради хлопця, щоб бути абсолютно впевненою.

 • . 4

  Зміни в поведінці хлопця можуть торкнутися не тільки його розпорядку дня. Тривожним сигналом є, наприклад, почастішали дзвінки на телефон хлопця, на які той воліє відповідати, віддалившись в іншу кімнату і виключно пошепки, хоча раніше міг спілкуватися по телефону і в присутності другої половинки. Сюди ж варто віднести і підвищену увагу до соцмереж і мессенджерам — якщо раніше чоловік байдуже ставився до спілкування по Мережі, а останнім часом тільки й робить, що строчить повідомлення в скайпі або контакті, — висока ймовірність того, що спілкується він саме з коханкою. Придивитися слід і до змін у зовнішності коханого — раптова зміна стилю, зачіски, підвищена увага до одягу, раніше не властиве йому, можуть бути ознаками того, що у нього з’явилася інша дівчина. заради якої він намагається бути привабливішим.

 • . 5

  Не варто забувати і про сексуальну сторону відносин. Якщо раніше хлопець мав бурхливим темпераментом, а останнім часом обходиться одним статевим актом на тиждень, та й то — сухим і малоемоціональним, цілком може бути, що всю сексуальну енергію він витрачає на інших жінок. Деяким чоловікам, навпаки, наявність зв’язків на стороні дає додаткову енергію і ще більше сексуальне бажання. Тому слід серйозно ставитися до будь-яких несподіваних і радикальних змін у сексуальній поведінці хлопця, в тому числі і зміни уподобань і улюблених сексуальних практик.

 • . 6

  Однак, у прагненні визначити зраду і викрити хлопця в невірності, не потрібно впадати в крайності. Не треба ритися в його особистих файлах на комп’ютері, зламувати паролі, читати листування і гортати адресну книгу. Подібна поведінка не менше негідно, ніж зрада, і точно також вбиває будь довіру в парі. Нарешті, може виявитися і так, що всі припущення про можливу зраду були засновані на домислах, а під незвичайною поведінкою хлопця ховалися зовсім інші мотиви. Нерідкі випадки, коли дівчата, стурбовані пізнім приходом хлопця або його дивною поведінкою, виявляли, що весь цей час хлопець готував для них сюрприз, незвичайний подарунок на день народження або організовував вечірку з приводу свята чи спільну поїздку на відпочинок. Тому, найголовніше у відносинах — це довіра. Звичайно, воно не повинно бути сліпим і безмежним, але потрібно вміти вірити словам свого чоловіка і не шукати зраду там, де її може і не бути.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :