Як дізнатися штрафи гибдд за номером машини?

як дізнатися штрафи гибдд по номером машини?

Вам знадобиться
 • Номер машини
 • Квитанції
Інструкція
 • . 1

  Безгрішних водіїв не буває. Навіть якщо людина їздить на швидкості не вище 60 км / год і поступається дорогу кожному зустрічному пішоходу, виникають ситуації, коли шофер прорахувався, а за рогу утворилося всевидюче око закону у формі інспектора ДІБДР. Неважливо, усвідомлено це було або випадково. Цілком імовірно не помітити знак або попереджувальні таблиці. Не варто турбуватися, такі помилки допускають багато водіїв. А оскільки штрафи дрібні, квитанції просто валяються десь в бардачку разом з непотрібними паперами. Але тільки потім починаються проблеми у зв’язку з неоплаченими штрафами. Тоді виникають питання, як ці проблеми вирішувати і як дізнатися про штрафи ГИБДД за номером машини.

 • . 2

  До слова, штрафи ГИБДД з кожним роком зростають і стають жорсткіше, тому за ситуацією потрібно стежити, так як незнання закону не звільняє від відповідальності. С 1 вересні 2013 року порушують водіям потрібно буде платити вдвічі, а то і в п’ять разів більше. Проїзд на заборонний сигнал світлофора обійдеться власникові авто в тисячу рублів, а повторне порушення — у п’ять тисяч і півроку без водійських прав. А за перевищення швидкості від 60 до 80 км / год, яке раніше каралося п’ятьма тисячами рублів і напівроком без прав, тепер можна приректи себе поїздками громадським транспортом на рік . А проїзд в нетверезому вигляді, за який раніше недбайливого водія позбавляли прав, тепер «полегшить» гаманець на, ні багато, ні мало, тридцять тисяч. Не слід забувати і про новий закон, що регулює правила перевезення дітей. Як видно, карають не тільки рублем, а й особистим комфортом, що іноді більш відчутно.

 • . 3

  Довгий час дізнатися штрафи можна було тільки в телефонному режимі або при безпосередньому візиті у відділення. А якщо порушень було кілька, то пробивати базу даних потрібно було на всіх дільницях. Це не просто маса незручностей, а витрачений даремно день і зіпсовані нерви. Зі зрозумілих причин багато водіїв махнули на це рукою і просто чекали судового пристава з повісткою. Адже потрібно пам’ятати статтю 0. 5 КоАП РФ, яка каже, що не сплачений штраф карається штрафом адміністративним у подвійному розмірі від минулої суми. С 2009 року життя водіїв стала набагато простіше, тому як прогрес добрався і в стіни дорожньої інспекції. Відтепер дізнатися штраф можна за номером машини, прізвища водія або номером протоколу. Існує два способи. Перший: озброївшись комп’ютером і пошуковою системою, знайти сайт ГИБДД і ввести всі необхідні дані, а саме, номер авто, номер посвідчення та номер реєстрації. Правда, таким чином можна дізнатися тільки свій розмір штрафу. Але якщо це попросять зробити друзі або родичі, потрібен буде повний набір їх даних. Другий спосіб ще простіше — це смс. Відправляється на номер 9112 з кодом «ГИБДД», номером машини і водійського посвідчення. Вартість послуги складе 40 рублів.

 • . 4

  Правда, поки послуга доступна не всім. Найбільше технічне забезпечення радує краснодарцев, ставропольчан, Смоленцев, адигейці і тамбовчан. Але сервіс зростає і вже зовсім скоро в будь-якому куточку Росії можна буде ним скористатися. Штрафи даі можуть бути і помилковими. Тому важливо знати, що робити, якщо прийшов чужий штраф. У багатьох великих містах Росії стоять відеокамери, які фіксують номери автомобілів, які порушили ПДР. Але техніка може давати збої, неправильно розшифровувати фото («с» приймати за «о»), а оператори — просто недоглядеть. У разі, якщо «лист щастя» прийшло не за адресою, у власника є 10 днів звернутися в Центр організації дорожнього руху або відіслати туди листа з оскарженням і зазначенням причини. Тільки в Москві сьогодні функціонує 150 камер, які приносять бюджету міста майже два мільйони. До кінця року їх кількість повинна збільшитися в чотири рази.

 • . 5

  Якщо штраф ваш, заслужений, то потрібно уважно стежити за номером рахунку, куди йдуть кошти. Нерідкі випадки, коли шахраї працюють і на такому рівні. У будь-якому випадку не варто засмучуватися, адже якщо у нас штрафи хоч і ростуть, то закони, все ж, змінюються на благо суспільства, тобто країни, в яких, схоже, і зовсім забули про ПДР. Наприклад, в Пенсільванії водій повинен заховати своє авто під навіс або простирадло, якщо раптом зіткнеться з возом, запряженій конем. А якщо тварина все одно злякається, машину доведеться розібрати по гаечкой. Тому краще вчасно подбати про страховку і медкомісії в Росії, щоб не здавати зайвий раз іспит на знання правил дорожнього руху. А за останніми — стежити. І підтверджувати статус правової держави.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :