Як дізнатися, скільки грошей на ощадкнижці?

як дізнатися, скільки грошей на ощадкнижці?

Вам знадобиться
 • Ощадкнижка
 • Паспорт
 • Комп’ютер з доступом в інтернет
 • Мобільний телефон
Інструкція
 • . 1

  Отже ви знайшли у себе в документах стару ощадкнижку ще радянських часів. Якщо ощадкнижка у вас на руках, значить рахунок не закритий і на ньому можуть досі зберігатися гроші. Щоб перевірити ощадкнижку потрібно піти до найближчого відділення Ощадбанку з паспортом і ощадкнижкою. Операціоніст банку розповість вам яка сума Зараз на рахунку, чи покладена компенсація за цим вкладом, вам закриють внесок і видадуть гроші. Вклад закривають, так як цей внесок швидше за все застарів і якщо ви захочете і далі бути клієнтом Ощадбанку, просто відкрийте новий вклад, умови якого вам сподобаються. Щоб перевірити скільки грошей накопичили на ощадкнижці, яку відкрили недавно потрібно також відвідати банк або скористатися послугою «Мобільний банк за вкладами».

 • . 2

  Багато хто задається питанням, як дізнатися скільки грошей на ощадкнижці ощадбанку через інтернет? Для цього Ощадбанк пропонує підключитися до системи Сбербанк-онлайн. Якщо у вас є постійний доступ до мережі Інтернет підключіть цю послугу. Вона економить час, надає можливість стежити за станом вкладів та карткових рахунків, проводити платежі і робити переклади не виходячи з дому. Для цього відвідайте відділення Ощадбанку з паспортом і скажіть що хочете підключити цю послугу. Працівники банку запропонують вам укласти універсальний договір на обслуговування. Вона дає можливість скористатися усім розмаїттям послуг банку. Вам видадуть моментальну банківську карту, якщо у вас її ще немає.

 • . 3

  Підключитися до системи Сбербанк-Онлайн ще простіше, якщо у вас є пластикова карта Ощадбанку. У цьому випадку вам потрібно скористатися банкоматом. Вставити картку в банкомат вибрати опцію «Інтернет-обслуговування». Потім із запропонованих вкладок виберіть ту, яка пропонує роздруківку ідентифікатора і пароля, далі банкомат видасть вам два чека, на одному ваш логін і пароль для входу в особистий кабінет системи, а на другому двадцять паролів для здійснення операцій. Збережіть ці чеки і нікому не давайте користуватися. У цьому випадку ви будете користувачем часткового пакета послуг банку і зможете в тому числі дізнатися залишок на ощадкнижці.

 • . 4

  Щоб підключитися до системи з метою перевірити рахунок ощадкнижки можна скористатися сервісом «Мобільний банк» Сбербанку. Якщо ви є власником пластикової карти і підключені до даного сервісу вам потрібно просто відправити повідомлення з мобільного на спеціальний номер із запитом пароля. Потім зателефонувати в службу допомоги Ощадбанку і дізнатися свій ідентифікатор. За телефоном гарячої лінії у вас запитають інформацію про номер вашої картки, ви назвете своє Ф. І. О. і кодове слово, яке повідомляли банку при відкритті карткового рахунку. Послуга підключення безкоштовна і зручна, особливо для тих хто цінує свій час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :