Як дізнатися свій резус-фактор без аналізів?

як дізнатися свій резус- фактор без аналізів?

Вам знадобиться
 • Дізнатися що таке резус фактор
 • Дізнатися як визначається резус фактор
 • Дізнатись як успадковується резус фактор
Інструкція
 • . 1

  Визначення резус фактора це обов’язкова процедура для забезпечення нормального протікання вагітності і проведення успішних операцій. Еритроцити (червоні кров’яні тільця) мають на своїй поверхні особливі антигени, які створюють унікальний паспорт групи крові у всіх людей. Усього розрізняють чотири групи крові: I (О), II (А), III (В) і IV (АВ). Група крові завжди постійна і не змінюється протягом усього життя. Резус приналежність крові (позитивна чи негативна) залежить від наявності або відсутності особливого антигену D, розташованого на поверхні еритроцитів, відомого також як антиген резус-фактор (Rh). Наявність антигену (резус-фактора) у крові людини не залежить від групи крові. Як впливає резус фактор? Він може послужити причиною виникнення резус-конфлікту, який може відбутися між ембріоном і матір’ю, визначити можливу трансплантаційну сумісність.

 • . 2

  Як дізнатися свій резус фактор? Для визначення резус-фактора необхідний аналіз крові для визначення антитіл, який не вимагає спеціальної підготовки. При визначенні резус фактора (Rh) пацієнта його еритроцити змішують з резусную (анти Rh) сироваткою. Якщо тим самим активується спеціальна реакція аглютинації, кров вважають позитивною, якщо ні — негативною, тобто у цієї людини відсутні антигени в крові. Як визначити резус фактор? Для точного проведення даного дослідження проводиться аналіз крові з вени. До здачі аналізу бажано про принаймні 3:00 утримуватися від вживання їжі. Взяття крові проводиться здійснюється за допомогою одноразових стерильних голок. Зазвичай для таких аналізів використовують спеціалізовані іммуногематологіческіх лабораторії. У підсумку дослідження пацієнту видається спеціальний висновок про відсутність або наявність резус-фактора в крові.

 • . 3

  Як визначити резус фактор дитини? Для перевірки визначають наявність особливих антирезусних тел у майбутньої матері, що свідчать про резус-конфлікті. Він може виникнути, якщо дитина успадкував резус від батька, і він увійшов в конфлікт з резус-негативним фактором матері. Дослідження проводять починаючи з 8 тижнів (час появи резус-фактора у плоду) будь вагітності у резус-негативної жінки. Для запобігання утворення антитіл вводять спеціальний антірезусний імуноглобулін. Можна також припустити резус-фактор дитини виходячи їх резус-факторів батьків. Як успадковується резус фактор? Якщо батьки резус-негативні, то дитина може бути тільки резус негативним. В інших випадках, якщо обидва батьки резус-позитивні, або ж один з них резус-позитивний, дитина може бути як резус-позитивним, так і резус-негативним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :