Як дізнатися свій тарифний план Білайн?

як дізнатися свій тарифний план білайн?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Доступ в інтернет
 • Паспорт
Інструкція
 • . 1

  Компанії мобільного зв’язку не стоять на місці, покращуючи надаються послуги і додаючи нові сервіси і опції. У таких умовах необхідно знати свої можливості. У першу чергу це стосується тарифного плану. Саме він є основою, за допомогою якої абонент визначає пріоритети використання телефону. Життя і потреби змінюються, і тоді виникає необхідність переглянути спочатку вибраний пакет послуг. Змінити тарифний план на більш вигідний, підключити необхідні або нові опції, додати пільгову для поточного тарифу можливість — все це можна зробити, маючи уявлення про вже підключених сервісах. Тому так важливе питання, як дізнатися свій тарифний план на Білайні. Бути в курсі — це мати послуги за найкращими цінами, економити на мобільному зв’язку і володіти новітніми сервісами, що надаються абонентам.

 • . 2

  Тарифний план на Білайні можна дізнатися кількома способами. Якщо він не змінювався з моменту підключення, то відомості виявляться в документах. Зазвичай до договору, в якому вказується найменування тарифу, окремо додається інформація про нього. Якщо ці дані збереглися, то все необхідне можна дізнатися там. Але не варто забувати, що оператор стільникового зв’язку має право в будь-який момент поміняти умови користування поточним підключеним тарифом. Тому актуальність наявної інформації треба уточнювати у компанії Білайн. Якщо ж тарифний план з моменту укладення договору змінився або документи не знайдені, то можна скористатися мобільним телефоном. Потрібно набрати безкоштовну команду * 110 * 05 # і натиснути клавішу виклику. У відповідному SMS-повідомленні прийде назва тарифу і дата його підключення.

 • . 3

  Дізнатися відомості можна не тільки через USSD-запит, а й зателефонувавши по одному з безкоштовних номерів. За допомогою дзвінка по 067405 також приходить повідомлення з назвою тарифу. Якщо необхідно дізнатися більше інформації, варто скористатися «Мобільним консультантом». Для цього абонент набирає номер 0611. Це автовідповідач Білайн, який сам визначає тарифний план і розповідає про його особливості. Спілкуватися з автоінформатори швидко і просто, але не завжди продуктивно. Якщо виникнуть питання про тариф, можливості його зміни або підключення нових опцій, знову треба буде шукати спосіб дізнатися цю інформацію. Тому іноді набагато зручніше зателефонувати за цим же номером 0611, але поспілкуватися з оператором центру підтримки клієнтів. Він не тільки надасть відомості про тариф, але і відповість на будь-які питання, а також допоможе визначитися з необхідністю зміни плану або підключення нових опцій.

 • . 4

  Маючи доступ в інтернет, абонент може дізнатися тарифний план через особистий кабінет на офіційному сайті компанії Білайн. Для доступу потрібно набрати з телефону команду * 611 # і натиснути кнопку виклику. Після цього прийде повідомлення з логіном і тимчасовим паролем до системи. На сайті можна не тільки з’ясувати поточний тариф, а й дізнатися про нього всю інформацію, в тому числі можливість підключення послуг і опцій. Також там є відомості про всіх тарифних планах, доступних для підключення. Зручна система дозволить вибрати пакети і сервіси, що відповідають потребам абонента. Для цього тарифи об’єднані в розділи, серед яких легко знайти підходящий. Цей спосіб хороший ще й тим, що інформація, що цікавить доступна в будь-який час. Можна подумати і подивитися різні послуги, щоб не поспішаючи вибрати потрібну.

 • . 5

  Ще один варіант — відвідати офіс обслуговування Білайн. Звичайно, на це піде набагато більше часу і сил, але деяким підійде саме цей спосіб. Консультант допоможе розібратися з сервісами самообслуговування, пояснить, як ними користуватися. А також на прохання абонента фахівець крок за кроком покаже, як працює та чи інша система визначення тарифного плану. Якщо автоматизовані помічники викликають труднощі і при відсутності при собі мобільного телефону, консультант Beeline може дізнатися інформацію про тариф через базу даних. Для цього необхідно назвати номер телефону і надати паспорт, на який він зареєстрований. Скільки коштує хвилина вихідного дзвінка, SMS-повідомлення, відвідування інтернету, будь-яка послуга і опція — все це можна з’ясувати, якщо відомий тарифний план.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :