Як дізнатися температуру ноутбука?

як дізнатися температуру ноутбука?

Вам знадобиться
 • Ноутбук
 • Програма Speccy
 • Програма SpeedFan
Інструкція
 • . 1

  Ноутбуки являють собою мобільні комп’ютери. Вони мають деякі особливості. Наприклад, на відміну від стаціонарних комп’ютерів, процесор у них вбудований, тому часто ноутбуки страждають від перегріву. Саме з цієї причини необхідно стежити за температурою відеокарти і процесора.

 • . 2

  Найбільш часто зустрічається причиною перегріву ноутбука є неправильна його експлуатація. Також температура ноутбука може бути вище норми внаслідок поломки системи охолодження. Тим, хто цікавиться, як дізнатися температуру ноутбука, в першу чергу необхідно завантажити та встановити на ноутбук програму Speccy, відповідну до використовуваної на комп’ютері версії операційної системи.

 • . 3

  Після установки можна запустити програму і вибрати вкладку «Температура», де буде міститися шукане число. Якщо ноутбук має кілька два і більше ядра, то температуру необхідно дивитися для кожного з них окремо. Необхідно знати, що в пасивному режимі роботи процесора його температура не повинна бути вище 60 градусів за Цельсієм.

 • . 4

  Далі необхідно перейти у вкладку «Графічні пристрої» і подивитися температуру відеокарти, яка в пасивному режимі повинна бути не більше 55 градусів. При наявності додаткових датчиків необхідно з’ясувати температуру жорсткого диска і материнської плати.

 • . 5

  Отже, відповідь на питання, як дізнатися температуру ноутбука, отриманий. Якщо температура виявилася вище норми, необхідно завантажити та встановити на ноутбук спеціальну програму Speed Fam, за допомогою якої можна самостійно збільшити швидкість, з якою будуть обертатися лопаті певних кольорів. Для установки швидкості необхідно встановити значення швидкостей у відсотках, використовуючи поля, що знаходяться в нижній частині вікна. Після цього необхідно перевірити нормалізацію температури. При цьому програму закривати не можна, так як можуть збитися налаштування роботи вентиляторів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :