Як дізнатися температуру процесора ноутбука?

як дізнатися температуру процесора ноутбука ?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Трохи часу
Інструкція
 • . 1

  Власники комп’ютерів, напевно, помічали, що влітку в жарку погоду, комп’ютер іноді відключається самостійно, без будь-якої участі людини. Декого це приводить в подив, і вони починають турбуватися про працездатність комп’ютера. Насправді ж відключення в спеку свідчить про те, що спрацьовує захисний механізм, який запобігає перегріву процесора. Цей механізм включає в себе датчик температур. Дані з цього датчика можна подивитися самостійно в BIOSe. Отже, як дізнатися температуру ноутбука або стаціонарного комп’ютера, а якщо говорити точніше, то його процесора?

 • . 2

  Для того щоб подивитися температуру процесора ноутбука, необхідно спочатку його перезавантажити. Відразу після перезавантаження необхідно натиснути одну з клавіш на клавіатурі комп’ютера: F 2, F 12 або Delete. Яку клавішу необхідно натискати на комп’ютері, можна подивитися на дисплеї, коли буде завантажуватися операційна система. Внизу екрана під час завантаження системи буде рядок з наступними словами: Press Del for enter ». Замість Del там може бути вказана F 2, F 12 або інша кнопка, при натисканні якої можна потрапити в BIOS.

 • . 3

  BIOS являє собою спеціальну програму, яка завантажує операційну систему з жорсткого диска при запуску комп’ютера. Тим, хто хоче знати, як дізнатися температуру процесора ноутбука, ця програма буде корисна, оскільки окрім завантаження система, з її допомогою можна управляти деякими параметрами ноутбука. Після попадання в BIOS необхідно вибрати розділ «PC Health Status» (на деяких комп’ютерах він може називатися «Hardware Monitor», в якому відображається температуру системи і процесора.

 • . 4

  Температура процесора відображається в рядку CPU Temperature. Перша цифра позначає температуру в градусах за Цельсієм, друга ж — в градусах за Фаренгейтом. Після цього можна вийти з BIOSа натисканням клавіші Esc на клавіатурі комп’ютера.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :