Як дізнатися хто зробив приворот?

як дізнатися хто зробив приворот?

Вам знадобиться
 • Самоаналіз
 • Увага до своїх почуттів і думок
Інструкція
 • . 1

  Щоб дізнатися про те, хто зробив приворот на вас не важко, адже ви починаєте постійно мріяти і мріяти тільки про цю людину, він стає сенсом вашого життя. Відрізнити приворот від любові не складно: якщо ви ставилися негативно до людини, і раптом несподівано вас потягнуло до нього, то це приворот; якщо ви бачите одного і того ж людини у снах і намагаєтеся зустрітися з ним наяву; ви не можете більше перебувати в одній ліжку і взагалі поруч із дружиною (чоловіком), коханою людиною і т. д.; вас долає депресія; вам перестало везти в роботі, стосунки з друзями та родичами накололися, переслідують неприємності. Ви зрозуміли, що приворожити. Але, як дізнатися, хто зробив приворот? Відповідь проста. Той, до кого вас тягне.

 • . 2

  Якщо ж приворот був зроблений на вашу другу половину або на близького родича, то спочатку потрібно точно визначити, що це дійсно магічні чари, а вже потім постаратися дізнатися, по кому «сохне» людина. Його поведінка також змінюється. Постарайтеся дізнатися, до кого його тягне, з ким він став частіше зустрічатися або хто з’явився в його житті з нізвідки. Як правило, приворожений людина, починає захищати об’єкт своєї пристрасті і сваритися з родичами і друзями.

 • . 3

  Трапляється так, що люди, які вдаються до допомоги магії, крім привороту на людину, накладає порчу на суперницю або суперника. У такому випадку друга половинка починає відчувати сильні головні болі, стає істеричним, дратівливим і неадекватним. Той, хто зробив приворот, володіє силою і може нашкодити. Дуже важливо вчасно визначити порчу і приворот і зняти їх.

 • . 4

  Коли робиться зняття привороту, людина, який наклав його, відчуває його возвратное дію, причому позитивним його назвати дуже складно. Приворот відноситься до чорної магії і його зняття накладає порчу на того, хто причаровував. Повертаючись назад, псування і приворот б’ють по самим слабких місцях. Наприклад, якщо жінка робив приворот на менструальну кров, то у неї починаються проблеми у статевій сфері. Повернулися любовні привороти геть руйнують особисте життя, прирікають на самотність і поглиблюють проблеми зі здоров’ям.

 • . 5

  За перерахованими ознаками не складно дізнатися, хто зважився на приворот. На жаль ритуалів, по розпізнаванню того, хто причарував, немає, і в цій складній справі вам може допомогти тільки професійний маг або екстрасенс.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :