Як дізнатися знижку на сезонні речі?

як дізнатися знижку на сезонні речі?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Уважність
 • Заповзятливість
Інструкція
 • . 1

  Якщо речі, що продаються в магазинах, занадто дорогі, то це не привід відмовляти собі в покупці. Адже існує таке поняття, як знижки. Знаючи, коли той чи інший магазин влаштовує розпродажі, можна непогано заощадити і порадувати себе приємною і вигідною покупкою. Але як дізнатися знижку? Зробити це цілком можливо, причому різними способами.

 • . 2

  Самий вірний спосіб — це періодично відвідувати цікавлять магазини. Але підходить він скоріше для тих, хто проживає не так далеко. Зазвичай якщо плануються або починаються розпродажі, але на дверях магазину неодмінно буде матися інформація про це. Але навіть якщо немає вивіски з новиною про знижки, можна зайти всередину магазину і оглянути вітрини, часто продавці просто змінюють цінники (для наочності цінники зі зниженими цінами оформляють в іншому, більш яскравому кольорі).

 • . 3

  Дізнатися про розпродаж не так складно, як отримати знижку в автосалоні. Наприклад, варто пам’ятати про те, що зазвичай сезонні речі починають дешевшати, коли сезон добігає кінця. Адже потрібно оновлювати асортимент і продати те, що мається, швидше. Тому буде доцільно навідуватися в магазини саме в кінці сезону. Крім того, коли відбувається нове надходження товару, то речі зі старої колекції теж продаються за заниженою ціною.

 • . 4

  Як дізнатися знижку іншими способами? У кожного магазину напевно є свій сайт, на якому можна вивчити асортимент продукції, а також дізнатися інформацію про майбутні акції та розпродажі. Зробити це зовсім просто, адже навіть не доведеться виходити з дому. Але все ж не всі магазини мають сайти, не варто про це забувати. Але на просторах всесвітньої мережі є інтернет-ресурси, які містять інформацію про акції і знижки в різних місцях, починаючи від кінотеатрів і закінчуючи бутіками.

 • . 5

  Існують так звані сайти-Купонатор. Зайти на них може кожен, це не так складно, як розрахувати знижку, наприклад (хоча й таке вміння знадобиться). Суть роботи таких ресурсів полягає в тому, що відвідувачі можуть вивчити пропозицію і придбати купон на знижку за прийнятну ціну. Це дуже вигідно, якщо планується велика покупка. Щоб знайти подібний сайт, достатньо збити в пошуковик фразу «купони на знижки». Результатів буде маса.

 • . 6

  Для особливо товариських і сміливих підійде наступний спосіб. Звичайно, він не так складний, як зшити скатертину на стіл, але певних навичок спілкування та чарівності потребують. Можна звернутися за допомогою до продавців або співробітникам магазину. Вони напевно заздалегідь дізнаються про майбутні акції. А якщо хочеться мати постійного і достовірного інформатора, то можна навіть завести знайомство з яким-небудь працівником. Хоча можна просто пояснити ситуацію і дати свій номер, щоб людина могла подзвонити і повідомити про знижки. Але не всі готові надавати таку послугу. Хоча є варіант запропонувати грошей або якусь послугу натомість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :