Як доїхати до Бісерова озера?

як доїхати до бісерова озера?

Вам знадобиться
 • Автомобіль особистий або взятий на прокат
 • Карта або навігатор
 • Квитки на електричку
 • Зручне взуття і одяг
Інструкція
 • . 1

  Вирішіть, яким чином ви будете добиратися до Бісерова озера. Потрапити сюди зовсім не складно. Якщо ви вирішили подорожувати на громадському транспорті, кращим варіантом буде електричка, яка ходить з Курського вокзалу до станції Петушки. Що стосується особистого транспорту, то тут є кілька рівноцінних варіантів.

 • . 2

  Спочатку дістаньтеся до Курського вокзалу. Це найпростіше зробити, викликавши таксі. Зателефонуйте в таксопарк і скажіть диспетчеру, що хочете потрапити на Курський вокзал. Або ж їдьте на метро — одному з найбільш надійних видів транспорту, оскільки пробок тут ніколи не виникає. На Курському вокзалі йдіть до кас і купите квиток на електричку Москва — Петушки. Або запитаєте, як доїхати до Бісерова озера? Відправляйтеся на перон в означений час і їдьте до станції Купавна (це всього близько десяти зупинок).

 • . 3

  На станції Купавна виходите, перейдіть залізничні колії і тут же по добре помітною доріжці вийдете до озера. Довго йти не доведеться, дорога може зайняти, залежно від темпу ходьби від п’яти до п’ятнадцяти хвилин. Крім цього, до озера можна доїхати на маршрутці від станції метро Новогиреево. Номер маршрутки 585. Обов’язково попередьте водія про те, що збираєтеся вийти біля Бісерова озера, інакше маршрутка може просто не зупиниться, і ви проїдете свою зупинку.

 • . 4

  Тепер про те, як доїхати до цього озера на автомобілі. До Бісерова озера можна дістатися двома шляхами. Перший шлях лежить через Горьковское (Нижегородське) шосе. Їдьте по цьому шосе до міста Стара Купавна. Бісерово озеро звідси знаходиться не дуже далеко, приблизно в 33-х кілометрах. На світлофорі повертайте в місто, біля церкви поверніть ліворуч. Далі їдьте прямо близько восьми кілометрів, праворуч ви побачите Бісерово озеро.

 • . 5

  Інший шлях до Бісерову озеру йде через Носовіхінское шосе. Їдьте по ньому до станції Купавна. Потім поверніть наліво через переїзд. Далі просто їдьте по прямій. Приблизно через три кілометри ви побачите Бісерово озеро, яке в цьому випадку буде розташовуватися вже справа по відношенню до вас.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :