Як доїхати до Cалехарда?

як доїхати до cалехарда?

Вам знадобиться
 • Маршрутне таксі
 • Пором
 • Вертоліт
Інструкція
 • . 1

  Салехард, це єдине місто на планеті, який розташований безпосередньо на Полярному колі. Клімат — холодний. Середня січнева температура — 23 градуси. Розташоване місто на березі річки підлозі. Через велику віддаленість, завжди було проблемою до нього дістатися. Найближча залізнична станція знаходиться в шістнадцяти кілометрах в місті Лабитнангі.

 • . 2

  Найпопулярнішим способом проїзду в це місто, є переправа. У місті розташований річковий порт. Так як доїхати до Салехарда проблематично, тому працює пасажирське сполучення з річкового порту з такими містами як Омськ і Ханти-Мансійськ, і селищами, розташованими на берегах Обської Губи. Так само на території міста розташований аеропорт.

 • . 3

  Незабаром очікується здача в експлуатацію дороги Салехард — Надим. Так само очікується будівництво залізничного сполучення з багатьма містами, але це в перспективі. А поки проблема, як дістатися до Салехарда вирішується по-старому. Поїздом добираються до Лабитнангі, від вокзалу на маршрутці їсте до переправи Лабитнангі-Салехард, а там просто знайти підходящу готель.

 • . 4

  Якщо по прибуттю маршрутки не буде, то завжди можна взяти таксі, але це не дуже економно. Так само, варто знати, що маршрутки ходять, поки ходить паром, а це десь до 24. 00. Після півночі Ви ні чим не доберетеся до Салехарда, і простіше буде почекати ранку. Така проблема, як проїхати в Салехард, вночі просто не здійсненна.

 • . 5

  На випадок якщо паром не ходить, а це майже ніколи не трапляється, то можна дістатися вертольотом. Але пороми ходять постійно, і залежно від навантаження від двох до п’яти штук. А в бездоріжжя, можна дістатися до міста на катері на повітряній подушці. Так що розклад повідомлень формують виходячи з погодних умов, але завжди альтернативою може стати вертоліт, він знаходиться на майданчику в місті Лабитнангі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :