Як доїхати до Горки 8?

як доїхати до горки 8?

Вам знадобиться
 • Транспортний засіб
 • Карта
Інструкція
 • . 1

  Житловий комплекс, який називається «Горки — 8» розташувався на Рублево-Успенському шосе, яке є досить престижним. Тільки одна назва цього шосе говорить про те, що в цьому місці досить високий рівень життя, тут однорідне соціальне середовище і досить-таки сприятливе оточення.

 • . 2

  Виходячи з усього цього ясно, що дістатися до цього місця буде не складно. До комплексу можна доїхати як на особистому автомобілі, так і на громадському транспорті, який постійно здійснює туди маршрути. Тому ті, хто не знає, як доїхати до гірки 8, можуть дізнатися про це без особливих труднощів.

 • . 3

  Тим, хто зібрався дістатися до місця на автомобілі, потрібно виїхати на Рублево-Успенське шосе. Далі не доїжджаючи до селища під назвою Горки- 2, буде стояти пост ГИБДД, доїхавши до нього, потрібно повернути ліворуч. Коли повернете, то буде видно покажчик з написом Горки- 8. Рухайтеся по дорозі, попереду буде чекати ще один покажчик, ось на ньому потрібно буде звернути праворуч.

 • . 4

  Рух продовжується до тих пір, поки не доїдете до магазину «Перехрестя», це складе приблизно пару кілометрів. Після магазину потрібно буде проїхати ще 400 метрів і вже тут і стоятиме житловий комплекс. Якщо їхати до «Горки- 8» по Можайському шосе, то рухатися потрібно через місто Одинцово. Доїхавши до вулиці Свободи, необхідно повернути праворуч і виїхати на Красногірське шосе.

 • . 5

  По цьому шосе, проїхавши кілометрів 10, звертаємо ліворуч, орієнтуючись на покажчик «Горки- 8». Після повороту приблизно через пару кілометрів буде стояти магазин «Перехрестя». Якщо від’їхати від цього магазину на 400 метрів, то потрапляємо в зону житлового комплексу під назвою «Горки- 8».

 • . 6

  У тому випадку, якщо в селище «Горки- 8» дістатися на автомобілі не представляється можливим, то можна скористатися громадським транспортом. Дістатися можна від станції метро під назвою «Молодіжна». Від цієї станції ходить автобус під номером 536. На цьому автобусі можна доїхати до зупинки «Горки- 8».

 • . 7

  Що стосується розкладу автобуса, то він ходить щодня, щогодини. Час, який потрібно витратити, щоб дістатися до житлового комплексу, становить 40 хвилин. Проблем з відсутністю транспорту зазвичай не буває. Тому можна сміливо прийти в будь-який час до станції, і в разі необхідності, трохи почекати, поки автобус не прийде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :