Як доїхати до Каповой печери найдешевше?

як доїхати до каповой печери найдешевше?

Вам знадобиться
 • Машина
 • Їжа
Інструкція
 • . 1

  Капова печера — найбільша з усіх карстових на Уралі, в Башкортостані, в заповіднику Шульган-Таш, на березі річки Біла. Вхід — велика арка 20 м заввишки, 40 м шириною. Поруч є Голубе озеро, і тече річка Шульган. Довжина печери близько 3-х кілометрів і складається вона з 3-х поверхів. Печері популярність надали давні наскальні малюнки. Як доїхати до Каповой печери?

 • . 2

  Від великих міст до печери наступні відстані: від Уфи 300 км, від Челябінська 380 км, від Єкатеринбурга 480 км, від Кургану 640 км. На автомобілі треба їхати з Уфи на Стерлітамак, далі — на Белорецк. Ближче до нього по розвилці на Старосубхангулово. Потім на Міндігулово і за вказівниками «Шульган-Таш». Відвідати печеру можна при сплаві по річці Білої. Що таке Сьяновскіе печери, як туди доїхати? С’яновскіе печери знаходяться в Домодєдовському районі. Проїзд такий: Від метро «Домодєдовському» в Москві на автобусі N 439 і маршруткою N 439 їхати до Новленскіх Виселок ; пройти пішки близько 300 м. У Москву можна повернутися автобусом N 21.

 • . 3

  Від зупинки йти через річку по містку, і прямо за ним повернути праворуч, пройти берегом, не доходячи до греблі, в 70 м буде вхід вниз. Або з Павелецького вокзалу Москви на електричці до «Ленінської платформи». Йти на схід, повз шляхопроводу, селища Ям, і повз кладовища до Новленского. Кольцовскій печери, як доїхати? Кольцовскій печери (катакомби на Оці) це сукупність печер рукотворного походження, що знаходиться на бережку Оки недалеко від Калуги.

 • . 4

  Їхати треба через Калугу в Ферзіково і звідти на південь до Кольцово, проїхати його і повз Михайлівки повернути до річки. Після спуску вниз треба повернути ліворуч вздовж поля. Незабаром буде розгалуження дороги наліво вгору, щоб під’їхати до самих входів. Або по низу до яру із струмком наліво в гірку по стежинці до входів. Ахштирская печера, як дістатися? Печера знаходиться в 15 км від Адлера, на річці Мзимта, на її березі в Дзихрінском ущелині. Дістатися до печери або з Сочинського вокзалу на автобусі 105 або на маршрутці 106, до кінцевої станції форелевого господарства.

 • . 5

  Якщо ви на відпочинку в Сочі погано орієнтуєтеся, краще користуватися послугами екскурсійних компаній. Тоді Ви і насолодитеся красою печери, і дізнаєтесь багато цікавого, наприклад міф про зустрічі Одіссея з Циклопом, яка сталася в цій печері. Відвідування варто 100 рублів. Старицькі печери, як туди доїхати? У районі містечка Стариці по обох берегах Волги за течією річки є штучні та природні печери. Ще кілька століть тому тут добували старицький білий камінь, з нього було побудовано багато будівель. До печери можна їхати з траси Тверь — Стариця — Ржев по дорозі, причому відстань від шосе не перевищує декількох кілометрів. Печери розташовані на берегах Волги і вище, і нижче Стариці, і відвідини цього древнього міста скрасить подорож до печер.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :