Як доїхати до Ластівчиного гнізда?

як доїхати до ластівчиного гнізда?

Вам знадобиться
 • Гарний настрій
 • 30 — 40 гривень
Інструкція
 • . 1

  Ластівчине гніздо — чудове мальовниче місце, яке знаходиться на узбережжі Кримського півострова. Це замок, який побудований над прірвою на 40-метрової прямовисної скелі мису Ай-Тодор, є однією з найпрекрасніших пам’яток Південного Берега Криму. Виглядає Ластівчине гніздо чудово як з моря, так і з дороги.

 • . 2

  До цієї пам’ятки доведеться проїхатися, а їхати найзручніше від Ялтинського автовокзалу на маршрутних таксі № 32 або № 27. Ластівчине гніздо знаходиться в 20 кілометрах від Ялти. Виходити потрібно на зупинці «Санаторій« Парус ». Якщо раптом ви заблукаєте, не турбуйтеся, місцеві жителі із задоволенням підкажуть вам, як доїхати до Ластівчиного гнізда.

 • . 3

  Від зупинки до замку доведеться пройтися, проте прогулянка по чудовій кримській природі з мальовничим видом на Чорне море не може бути неприємною. Щоб зайти на територію самого замку, потрібно подолати неймовірно довгу драбину, що є єдиним неприємним моментом походу до Ластівчиного гнізда в спекотні літні дні.

 • . 4

  Вхід на територію замку коштує близько п’ятнадцяти гривень, і насолоджуватися перебуванням в ньому можна весь день. Якщо вам не хочеться ходити пішки, на Ялтинському автовокзалі є безліч маршруток, які за 15 — 20 гривень довезуть вас до самого замку, а якщо ви виїжджаєте з якого -то селища, то на трасі зупиняється безліч попуток, які можуть вас підвезти.

 • . 5

  Є ще один, більш мальовничий спосіб, як дістатися до Ластівчиного гнізда. Велика кількість катерів і кораблів проводять екскурсії, які закінчуються прибування до підніжжя скелі, на якій і розташоване Ластівчине гніздо. Така екскурсія обійдеться вам в 50 — 60 гривень, купити її можна безпосередньо перед відправленням.

 • . 6

  Вирушати найкраще з Ялти, Гурфуза або Алушти, але зробити це можна з будь-якого туристичного містечка. Від причалу до замку також доведеться піднятися по величезній кількості сходинок, але з боку моря. Варто зауважити, що вид, який відкривається з вершини, варто сходження навіть під пекущейся сонцем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :