Як доїхати до Мадрида: транспорт Мадрида

як доїхати до мадрида: транспорт мадрида

Вам знадобиться
 • Аеропорт Мадртда
 • Інфо про аеропорті Мадрида
 • Добратися до Мадрида
 • Аеропорт Мадрида
Інструкція
 • . 1

  Інфо про аеропорті Мадрида. Перш ніж пояснити шановному читачеві про те, як доїхати до Мадрида зволять дати інформацію про аеропорті міста Мадрид в яку буде здійснюватися рейс від Москви. Найближча аеропорт до міста Мадрид — це аеропорт Мадрид Бархас. Даний аеропорт розташований північно-східній стороні міста Мадрид і що б дістатися від столиці Іспанії до аеропорту Мадрид Бархас потрібно їхати дванадцять з лишнім кілометрів. Аеропорт Мадрид Бархас є найбільшим аеропортом в Іспанії яка привозить і вивозить з Іспанії більше десяти мільйонів людей щорічно. Тепер мова йтиме про те, як дістатися до Мадрида.

 • . 2

  Дістатися до Мадрида. Наступна тема цієї статті присвячується для тих хто пише на пошукових сайтах Яндекс і Гугл запит: Барселона Мадрид як добратися. Тобто, тема для тих людей, які хочуть спершу пролетіти в місто Мадрид і потім бути глядачем чарівного футболу яку показує футбольний клуб Барселона (BARCELONA) розташована в даному місті. У столиці Росії, тобто, в місті Москва є три аеропорти які здійснюють польоти прямим рейсом на столицю Іспанії. Ці аеропорти під назвою: Аерофлот, Трансаеро і Iberia. Від московського аеропорту до близького аеропорту до міста Мадрид польоти тривають від чотирьох з половиною до п’яти годин.

 • . 3

  А коштувати даний політ буде від 350 до 500 євро залежно від: обраного аеропорту, наявності акції на польоти даного аеропорту і від ціни яка змінюється постійно з наслідками безліч факторів про які хтось не знає крім самої адміністрації аеропорту. Також, квитки прямим рейсом: Москва-Мадрид можна купити і по дешевше ніж зазвичай. Практично всі аеропорти Росії раз чи два рази на рік здійснюють акції на продажу квитків. І під час подібних акцій можна купити квитки Москва-Мадрид від 300 аж до 200 євро.

 • . 4

  Але якщо хто то бажає піти в Мадрид у справах або якщо людині з якихось причин потрібно поїхати в Мадрид в цьому році, не варто чекати подібних акцій по тому що: такі акції можуть проводиться в першому році 3 — 5 рази, а на другий рік можуть не проводиться зовсім. Акції продажу квитків здійснюються тільки в тих випадках, коли рейси не наповнювався і якщо рейси будуть нормально наповняться, адміністрації аеропорту просто ніколи буде проводити такі акції. Після зльоту з Московського аеропорту літак сідає на Аеропорт Бархас.

 • . 5

  Там біля виходу з аеропорту можна легко знайти автобус або таксі яка їде в центр Мадрида. У центрі Мадрида і знаходиться стадіон Реал Мадрида. Аеропорт Мадрида. Остання тема присвячується тому, як дістатися до аеропорту Мадрида. Дістатися до аеропорту Мадрида можна тими ж засобами з яким користуються для приїзду в Мадрид з аеропорту. Найактуальніші способи це: Таксі або автобус.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :