Як доїхати до Оренбурга на автомобілі?

як доїхати до оренбурга на автомобілі?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Карта
 • Дорога
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж сідати в автомобіль і кудись їхати треба зробити дві справи. Перше — скласти маршрут і друге — перевірити автомобіль на справність. Будь автомобіліст знає, що справний автомобіль знижує ризик потрапити в катастрофу і підвищує ймовірність доїхати да призначеного місця без проблем. А тепер про маршрут. Початковий пункт відправлення — місто Москва, кінцевий пункт прибуття — місто Оренбург. Між ними тисячу чотиреста сімдесят кілометрів, час у дорозі залежить від того, яку мету переслідує автомобіліст, вирушаючи в дорогу. Якщо він везе вантаж і потрібно доїхати до певного часу, то зробити це можна приблизно за одну добу. Але якщо мета — подорож з оглядом визначних пам’яток, то час у дорозі може розтягнутися на кілька днів.

 • . 2

  Отже, як доїхати до Оренбурга? На шляху лежить багато населених пунктів — міста і невеликі селища, в яких можна зробити зупинку для своїх потреб. Першим великим містом буде Рязань. Щоб до неї дістатися треба проїхати Бронниці, Коломну, Лохвиця і всього близько ста шістдесяти семи кілометрів. Цю відстань можна проїхати за три години. Якщо є час і бажання, то в місті Рязань можна відвідати різні музеї, Кремль і Успенський собор, пообідати в кафе або ресторані. Після нетривалого відпочинку виїхати у напрямку до міста Пенза, який знаходиться на шляху до Оренбурга. До міста Пенза належить подолати чотиреста сорок один кілометр, і пробути в дорозі близько шести годин. Автомобільна траса лежить через міста Шацьк та Зубова Поляна.

 • . 3

  Цікава історія виникнення назви міста Оренбург. Воно німецьке, означає «фортеця на річці Орь». Як називався Оренбург в роки радянської влади і чому мало кому зараз відомо. Назвали його на честь радянського льотчика — героя Валерія Чкалова. Ця назва — Чкалов місто носив з 1938 по 1957 роки. У наслідок йому повернули історичне ім’я. Від Пензи до Оренбурга дорога лежить через міста Сизрань, Тольятті, Жигульовськ, Самара, Бузулук. Ця відстань складає вісімсот тридцять п’ять кілометрів і займає десять з половиною годин. Знаходження в дорозі занадто довгий час без відпочинку може негативно позначитися на здоров’ї водія. Тому краще всього зупинитися в одному з цих міст в готелі і добре відпочити, зазвичай там пропонують комплекс послуг, в який входить підключення до Інтернету та міжміські дзвінки. Про свою затримці в дорозі, попередити можна по телефону.

 • . 4

  Як подзвонити в Оренбург? Для цього потрібно знати телефонний код міста. Це дасть можливість зв’язатися з абонентом в Оренбурзі як міського, так і стільникового телефону. Москву і Оренбург з’єднує федеральна траса М 5. Якщо мета поїздки з Москви до Оренбурга не пов’язана з перевезенням вантажу, і потрібно дістатися з одного пункту в інший з мінімальними витратами часу і бензину, то не варто проїжджати через центри міст. Світлофори і автомобільні пробки значно затримають в дорозі. Якщо дотримуватися швидкісного режиму і правила дорожнього руху, то вийде доїхати дешевше і швидше. Оренбург — місто з багатим історичним минулим. Ознайомитися з ним, можна відвідавши музеї, театри, виставкові зали, оглянувши пам’ятники.

 • . 5

  Як в Оренбурзі оглянути визначні пам’ятки без автомобіля? Можна пройтися пішки по одній з найкрасивіших вулиць міста. Вона вільна від автомобільного руху. Вулиця Радянська знаходиться в історичному центрі міста або піти на набережну річки Урал, там по пішохідному мосту перейти на інший берег, або скористатися канатною дорогою. Але без автомобіля, звичайно, не вийде відвідати цікаві місця оренбурзької області. Як доїхати до них на автомобілі розповість путівник по визначних пам’ятках Уралу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :