Як доїхати до Орла з Москви на машині?

як доїхати до орла з москви на машині?

Вам знадобиться
 • Дорога М- 2
 • Тула
 • Пам’ятки Тули
 • Мценск
 • Орел
Інструкція
 • . 1

  Дорога М- 2. Відстань від Москви до Орла становить близько 362 км. Виїжджати слід по «Варшавке» в напрямок до Білгорода. На з’єднанні «Варшавки» і МКАДа починається, так зване, шосе Сімферопольське, траса М- 2, офіційна назва «Крим». Траса перетинає п’ять областей Росії і закінчується на українському кордоні. Кращий нехай як доїхати до Орла — це федеральна траса «Крим». Ця дуже стара дорога заснована ще в часи Київської Русі. Зараз це цілком комфортна для їзди, траса з хорошим покриттям і з мінімум двосмуговим рухом. До Серпухова зберігається щільний потік машин. До Тули машин вже не так багато. Хоча в літній час завантаженість вище. Воно й зрозуміло: всі їдуть до Криму. На ділянці Серпухов-Тула можна рухатися зі швидкістю 110 км на годину.

 • . 2

  Тула. Під’їжджаємо до Тулі, позаду вже 180 км шляху. І тут треба вирішити, як дістатися до Орла, по об’їзній дорозі або, все-таки, відвідати Тулу. На трасі існує об’їзд Тули протяжністю 48 км. На об’їзній дорозі є недорога заправка та автомийка. Але, якщо не підтискає час, можна заїхати в Тулу. На в’їзді в місто мандрівників зустрічають численні торгові намети зі знаменитими тульськими пряниками.

 • . 3

  Пам’ятки Тули. У центрі міста знаходиться «Пряничная» фабрика, де можна відвідати музей пряників і замовити для себе пряник з будь написом. Тула славитися і збройових справ майстрами. І ще самоварами. У музеї зброї є та сама блоха, яку підкував Лівша з казки Лєскова і гвинтівка розміром близько 4 мм. Обидва музею знаходяться недалеко один від одного. Дороги в Тулі, звичайно, залишають бажати кращого — вузькі і багато вибоїн. Але Тула варто того, щоб подумати як подзвонити в Орел і повідомити очікують про свою затримку.

 • . 4

  Мценск. Тулу від Орла відокремлюють 180 км. Проїжджаємо Ясну Поляну, маєток графа Толстого, де писався роман «Війна і мир». Наступне місто на шляху в Орел це Мценск. Практично ні чим не примітний містечко, закладений в XII столітті. Там є будинок, де жила прототип Катерини Львівни з тургенєвській роману «Леді Макбет з Мценського повіту». Щоб не заїжджати в місто можна скористатися об’їзною дорогою ( 24 км). Виїхавши на трасу, зустрічаємо багато людей в погонах, які активно штрафують за те, що перевищили швидкість і за обгін в недозволеному місці. Вся дорога до Мценска — практично скрізь суцільна лінія. Але який же російський не любить швидкої їзди. . . ?

 • . 5

  Орел. Ось і знаємо ми як дістатися до м. Орел. Від Мценска його відокремлює 50 км. Тут до самого Орла дорога вузька. Багато відгалужень на другорядну дорогу. Але не варто обганяти по смузі, яка існує для повороту. На цій ділянці теж багато співробітників ДПС. Дорожнє покриття тут досить рівне, місцями нове. У висновку хочеться відзначити досить розвинену інфраструктуру траси «Крим». Часто зустрічаються АЗС, безліч придорожніх кафе. Тому подорож від Москви до Орла буде не виснажливим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :