Як доїхати до озера Ая?

як доїхати до озера ая?

Вам знадобиться
 • Гроші на проїзд
 • Автомобіль
 • Карта місцевості
 • Бажання побачити Ая
Інструкція
 • . 1

  Доїхати до озера Ая можна як на особистому автомобілі, так і громадським транспортом. Громадським транспортом дістатися сюди найпростіше. Для цього необхідно спочатку доїхати на поїзді до станції Бійськ. Після того, як ви досягнете Бійська, вирушайте на автовокзал і придбайте квиток до зупинки «Озеро Ая». Але слід сказати, що автобус не доїжджає до самого озера, тому деяку частину дороги доведеться пройти пішки за вказівниками і підказкам місцевого населення.

 • . 2

  На автомобілі у вас буде вибір, так як доїхати до озера Ая особистим транспортом можна двома шляхами. Або по Чуйскому тракту, проїжджаючи по дорозі Сростки і Майма, або за старим Чуйскому тракту (який працював аж до 1917 року), проїжджаючи через такі населені пункти як Совєтське і Алтайське. Обидві дороги мають як переваги, так і недоліки.

 • . 3

  Як правило, велика частина туристів добирається до озера Ая по Чуйскому тракту. Дорога (вона проходить вздовж річки Катунь) тут набагато краще, відкривається привабливий вигляд на краси природи. Також, під час подорожі можна по дорозі заїхати в Сростки, щоб побувати в музеї Шукшина. На озеро Ая, їхати досить довго. До речі, дорога прокладена таким чином, що ви двічі перетнете кордон з Республікою Алтай. Справа в тому, що саме озеро Ая розташовується на території Алтайського краю, в той час як дорога знаходиться на території Алтаю. Тобто, цілком можливо, що на кордоні вас зупинять для перевірки інспектори ДАІ.

 • . 4

  Інша дорога до озера Ая веде через Старий Чуйський тракт. Щоб сюди потрапити, вам потрібно спочатку добратися до моста черга річку Бію, переїхати його, потім, на світлофорі (це приблизно через сто метрів від моста), слід повернути направо. По дорозі стоять покажчики з назвою Озеро Ая: як добратися, зорієнтуватися просто.

 • . 5

  Шлях через старий Чуйський тракт дещо відрізняється від попереднього. Тут абсолютно інша природа і дороги. В основному, шлях проходить через села і села, де основне заняття людей — це вирощування сільськогосподарських культур. По дорозі можна заїхати в село Алтайское, яке посідає перше місце за площею з усіх сіл Алтайського краю. Тут можна придбати недорогі, але дуже якісні продукти в дорогу. В Алтайському селі мається автостанція з розвилкою. У розвилці вирушайте наліво. В принципі далі дорога сама приведе вас до озера. Вона стає менше і заплутаніше, оскільки проходить через гори. До озера звідси залишається проїхати приблизно п’ятдесят кілометрів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :