Як доїхати до озера Чусовського?

як доїхати до озера чусовського?

Вам знадобиться
 • Гроші на проїзд
 • Мотивація
 • Легке туристичне спорядження
 • Транспорт
Інструкція
 • . 1

  Якщо ви вирішили відправитися до озера Чусовського на особистому або взятому на прокат автомобілі, їдьте по Чусовського тракту, він в кінцевому підсумку виведе вас до вашої мети. Однак майте на увазі що, так як доїхати до озера Чусовського на автомобілі найпростіше (дороги тут знаходяться в доброму стані), багато недосвідчених туристи пропускають найголовніше, оскільки до справді цікавих для відпочинку і розваг місць, можна дійти тільки пішки. Завчасно потрібно обдумати, де залишити машину і підготувати необхідне спорядження для довгої пішої прогулянки. Її, наприклад, можна залишити біля знімною квартири або на туристичній базі.

 • . 2

  Починається поїздка за замовчуванням від популярного торгового центру Мега, який розташований на Чусовському тракті. Їдьте по ньому в бік озера. Через деякий час на дорозі з’явиться залізничний переїзд. Якщо він закритий шлагбаумом, що досить часто трапляється, доведеться деякий час почекати. Від залізничного переїзду потрібно їхати далі весь час прямо, нікуди не звертаючи по дорозі. Попереду буде котеджне селище Озеро Чусовское. Приблизно за один кілометр до нього поверніть ліворуч і їдьте прямо. Зрештою, ця дорого приведе вас прямо до берега озера Чусовское. Якщо ви заблукаєте, запитайте у місцевих жителів, як проїхати до Чусовського озера.

 • . 3

  На громадському транспорті до озера Чусовська доїхати теж нескладно. Спочатку дістаньтеся до Єкатеринбурга будь-яким доступним вам способом, наприклад, залізницею поїздом. Потім, вирушайте на автобусну зупинку Інститут зв’язку. До неї можна доїхати на маршрутці, яка ходить від вокзалу. Від зупинки Інститут зв’язку до озера щодня ходить автобус під номером 195. Сідайте на нього і їдьте до зупинки Чусовское озеро. Зупинка розташована дуже близько до озера, так що пішки йти практично не доведеться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :