Як доїхати до озера Ведмеже Курганської області?

як доїхати до озера ведмеже курганської області?

Вам знадобиться
 • Рекомендації доктора
 • Особистий транспорт
 • Гроші і документи
 • Намети або бронь в готелі
 • Мотивація
Інструкція
 • . 1

  Озеро Ведмеже знаходиться неподалік від населеного пункту Петухово. Саме через цю станцію на озеро їде основна частина туристів. Дістатися до Пєтухова найпростіше поїздом з місцевого залізничного вокзалу. Відправляйтеся всередину вокзалу і знайдіть там інформаційну службу. Наприклад, якщо ви живете в Москві, вирушайте на Казанський вокзал, який обслуговує східне та південно-східний напрямки і запитайте, як доїхати до Петухово.

 • . 2

  Дізнайтеся розклад поїздів, які їдуть в це місто. Також, можна запитати у співробітників інформаційної служби вокзалу, як доїхати до озера Ведмеже Курганської області. Ви також можете йти відразу до кас і придбати квиток на найближчий рейс. Вам підійде квиток на будь-який потяг, який проходить через станцію Петухово, наприклад, Москва-Петропавловськ або Москва-Караганда. Це такі, наприклад, потяги як № 304, 306, 14 , 596 або 90.

 • . 3

  По прибуттю в Петухово, скористайтеся послугами місцевого таксопарку. Якщо ви не знаєте телефон служби таксі, ви завжди можете скористатися машинами, які стоять неподалік від станції вокзалу. Або, щоб заощадити, підглянете номер на одному з таксі і зателефонуйте диспетчеру. Повідомте, що вам потрібно озеро ведмеже і водій відвезе вас прямо до берега.

 • . 4

  Також можна скористатися громадським транспортом. Неподалік від станції є автобусна зупинка, звідки регулярно відправляються маршрутки і автобуси, в тому числі багато з них проїжджають і озеро Ведмеже. Коли ви своїми очима побачите озеро Ведмеже, Курганська область стане для вас чимось особливим. Якщо ви плануєте поїздку на особистому автотранспорті, їдьте по дорозі Курган-Петропавловськ до міста Пєтухова. Далі поверніть на північ у напрямку до озера. Звідси до озера недалеко, приблизно близько двадцяти кілометрів. До речі, з міста Курган до озера Ведмеже можна дістатися автобусом, який йде в напрямку Омська. Вам потрібна зупинка «Петуховскій митниця», яка розташована поблизу озера.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :