Як доїхати до ринку «Садівник» на метро?

як доїхати до ринку

Вам знадобиться
 • Телефон і сайт
 • Карта
 • Офіційний сайт
 • Метро
 • Автовокзал
Інструкція
 • . 1

  Ринок «Садовод» вважається дуже популярним в Москві. Там можна купити не тільки матеріали й приналежності для саду, але і багато красивих речей. Ціни там цілком прийнятні, тільки от щодня на цей базар приходить сотня покупців. Багатьом просто не подобається, коли в магазині або на ринку занадто багато народу. А у вихідні дні ще складніше. Всі товпляться і штовхаються. Тому бажано купувати потрібні речі і матеріали в будні. Однак є дуже хороше гідність даного ринку. Можна знайти абсолютно все за вигідними цінами. Більше того, для тих, хто їздить на машинах, існує безкоштовна парковка. Також у ринку «Садовод» багато позитивних відгуків та рекомендацій. Детальніше ознайомитися можна на їх офіційному сайті або ж зателефонувати за вказаним там телефону.

 • . 2

  Питання «Як дістатися до ринку» Садовод «?» — Краще не ставити людям на вулиці. Просто для того, щоб нікого не відволікати, та й самому не витрачати час. Тим більше можуть підказати неправильно. Помилитися може кожен. Тому якщо в будинку є Інтернет, то краще скористатися ним. Це швидко і зручно. Потрібно знайти оналйн-карту, за допомогою, якої, можна дізнатися точний шлях до цього ринку. Слід тільки вписати адресу в графу (місто Москва, 14 кілометр, МКАД) і карта моментально знайде місце розташування ринку. Там будуть вказані вулиці, через які треба проїхати. І інформація про транспорт, який туди відправляється з потрібного місця. Якщо на карті буде не зовсім зрозуміло, можна скористатися іншою. В Інтернеті їх безліч. Після того, як стало зрозуміло знаходження ринку, потрібно перекреслити схему проїзду на листочок.

 • . 3

  Тільки скоріше всього відповідь на питання: «Як доїхати до ринку» Садовод «?» — Можна отримати на офіційному сайті цього ринку. Потрібно тільки в графу пошукової системи написати: «Офіційний сайт ринку» Садівник «. У розділі» Як дістатися? «Можна вибрати підходящий для себе маршрут. Швидко доїхати до ринку» Садовод «можна з метро, яке називається» Братіславсая «. Сідати потрібно на таксі під № 10 або під № 65. Якщо ж цього транспорту довго немає, то автобус № 10 теж зможе довезти , але тільки до зупинки «Біла дача». Тому до ринку потім доведеться пройти 100 — 200 метрів. Якщо ж ближче метро «Вихіно», то там слід чекати автобус № 956. Він іде до магазину «Мега». Варто також звернути увагу на його яскраво-жовтий колір. Їздить він кожні 20 хвилин. Але краще почекати безкоштовний автобус, який працює до 19: 00.

 • . 4

  Але як доїхати до «Садівника» на іншому метро? З метро «Домодєдовському» можна сісти на таксі № 165. Доїжджає прямо до самого ринку. Якщо вийшло так, що людину опинився біля метро «Кузьменко», то треба сісти на автобус, який має номер 655 або 955. Можна ще скористатися таксі № 385. Буде швидше, але дорожче. З метро «Любліно» виїхати буде найскладніше. Доведеться довго чекати транспорт, або їхати в переповненому автобусі. Але якщо все — таки довелося опинитися саме в цьому метро, то для того, щоб доїхати до ринку, потрібно сісти на безкоштовний автобус. Посадка відбувається біля північного вестибюля. Але він буває не часто, тому можна доїхати і на маршрутках: № 27 або № 553. Існує ще жовтенький автобус № 954, який також швидко доставить до ринку «Садівник».

 • . 5

  І, нарешті, залишилося ще — то метро, звідки можна доїхати до ринку «Садівник». Це метро носить назву «Мар’їно». Там потрібно сісти на таксі № 165. Відповіді на питання, як доїхати до «Садівника» на метро знайдені. Тепер залишається тільки вибрати від якого метро їхати до ринку. Однак знати номери таксі і автобусів — мало. Потрібно ще знати розклад необхідного транспорту. А така інформація є на офіційному сайті місцевого автовокзалу. Також можна зателефонувати туди по телефону. Диспетчер скаже те розклад, який буде потрібно. Так що тепер залишається тільки лише зібратися!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :