Як доїхати до Виборга?

як доїхати до виборга?

Вам знадобиться
 • Гроші
 • Дорожня сумка
 • Карта
Інструкція
 • . 1

  Місто Виборг знаходиться на північно-східному березі Фінської затоки, приблизно в 120 кілометрах від легендарного міста Санкт-Петербурга. Місто засноване в 1293 році. Чисельність населення майже 80 тисяч. Тут проживають люди таких національностей як росіяни, українці, татари, білоруси та інші. Тип клімату континентально-морський.

 • . 2

  Якщо ви задалися питанням, як доїхати до Виборга, то зробити це простіше всього з Санкт-Петербурга на автобусі, від станції метро Дев’яткіна або Парнас. Номер маршруту 850. І в тому і в іншому випадку ціна майже однакова, приблизно 150 — 180 рублів. Але є одна обставина, яка стосується комфорту поїздки. Якщо добиратися від станції Дев’яткіна, то на цьому маршруті автобуси в основному досить «древні» ще часів СРСР. Якщо ж їхати від станції Парнас, то тут автобуси більш сучасні. І хоча протяжність маршруту не така вже велика, але все одно різниця є.

 • . 3

  Квитки можна придбати на автовокзалі. Для студентів діє система знижок, але тільки на зимовий період. Поїздка триває приблизно близько двох годин. Також можна добиратися і на електричці. Електричка відправляється з Санкт-Петербурга, вокзал Фінляндський. Поїздка займає 2 ч 40 м. Вартість квитка 200 р. Є найкомфортабельніший спосіб — це поїздка на автомобілі. Їхати потрібно по трасі «Скандинавія». Сама по собі траса непогана, але потрібно уважно дивитися на всі покажчики, інакше є можливість заїхати не туди, куди потрібно. Аеропортів в місті Виборг немає, хоча авіакомпанія «Виборг» формально існує.

 • . 4

  Пам’ятки міста Якщо ви вже визначилися з тим, як проїхати в Виборг — вам буде цікаво дізнатися про визначні пам’ятки цього міста. У центрі міста перебуває велика кількість будинків, які були побудовані ще в 18 і 19 столітті. Але найголовнішою визначною пам’яткою, безумовно, є Виборзький замок.

 • . 5

  Це замок, який вражає своїми справді величезними розмірами. Він велично підноситься над містом. Вхід в замок коштує 5 рублів. На території замку часто відбуваються збори любителів культури, різні заходи, можна також постріляти з такого древнього виду зброї як лук. Є виставка знарядь, які використовувалися з часів інквізиції. У замку є вежа, з якої відкривається чудовий вид на затоку. Висота вежі прирівнюється приблизно до висоти 10-поверхового будинку.

 • . 6

  Як говориться, «краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Після поїздки в місто Виборг, безумовно, залишиться маса вражень. Тут є на що подивитися. У місті є багато визначних пам’яток. Тут можна побачити пам’ятник Петру, годинну вежу, яка підноситься на величезному валуні, дзвін, який висить під куполом вежі. У нічний час вежа підсвічується. Головне — не забути взяти із собою в дорогу фотоапарат. Щоб потім через роки можна було подивитися і згадати свою поїздку в це стародавнє і чудове місто.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :