Як доїхати до Висоцька?

як доїхати до висоцька?

Вам знадобиться
 • Квиток на автобус
 • Квиток на електропоїзд
 • Особистий автомобіль
Інструкція
 • . 1

  Місто Висоцьк знаходиться в Ленінградській області, в 27-ми кілометрах від міста Виборга по Приморському шосе. Це невеликий, але динамічно розвивається містечко відоме далеко за межами області. Визначною пам’яткою Висоцька є руїни фортеці 19-го століття, етнічні музеї та інші об’єкти.

 • . 2

  Щорічно у Висоцьку проводиться фестиваль рибалок Клубу Рибаков Санкт-Петербурга. Ця подія привертає завжди масу народу. Любителі рибного лову приїжджають в Висоцьк з усієї округи Санкт-Петербурга та Росії. Люди, які захоплюються риболовлею, знаходять тут однодумців, змагаються в майстерності і передають свій досвід новачкам. Під час проведення свята зберігається азартна, позитивна атмосфера.

 • . 3

  Дістатися до м. Виборга можна наступними маршрутами. За допомогою електропоїзда: з Фінляндського вокзалу електропоїздом їдемо до м. Виборга. З Виборга до м. Висоцька ходить автобус № 139. Частота руху автобуса майже 2 години. За допомогою автобусів: зі станції метро «Дев’яткіна» або «Парнас» до Виборга слід автобус № 850; далі від Виборга до Висоцька їдемо автобусом № 139.

 • . 4

  Як доїхати до Висоцька на автомобілі? З Санкт-Петербурга по трасі «Скандинавія» (Е 18 / М 10) їдемо до м. Виборга. У Виборзі на першому регульованому перехресті повертаємо ліворуч. Це починається вулиця Приморська. Можете орієнтуватися на магазин «Знахідка», повернете перед ним. За покажчиком Советск / Приморськ рухаємося по головній дорозі. Тут Виборг закінчується.

 • . 5

  Повертаємо направо, їдемо за вказівником Висоцьк. Дорога протягом всього шляху буде головна. Відстань від Виборга до Висоцька становить 27 км. Після знаходження відповіді на питання, де знаходиться Висоцьк, варто звернути увагу на освітлення інфраструктури міста та околиць. В околицях міста Висоцька розташовано кілька затишних баз відпочинку.

 • . 6

  Бази розміщені як на недалекій відстані від міста, так і в наближенні до Фінської затоки. У них туристам і рибалкам надаються харчування та нічліг, безкоштовна парковка. Бази також організують рибну ловлю в Фінській затоці. Організовано екскурсії туристів на катерах і поромах. У самому місті Висоцьку можна відвідати музеї, кріпосні руїни 19-го століття.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :