Як доїхати на машині до Євпаторії?

як доїхати на машині до євпаторії?

Вам знадобиться
 • Карта автодоріг
 • Кордон
 • Закордонний паспорт
Інструкція
 • . 1

  Євпаторія славиться своїми санаторіями, оздоровчими установами та дитячими оздоровницями. За кількістю туристів у Криму це місто-курорт поступається тільки Ялті. Від міжнародної траси Москва-Харків-Сімферополь Євпаторію відокремлюють всього 58 км. Тому, треба запастися хорошим путівників, де вказано, як доїхати на машині до Євпаторії, і можна вирушати в дорогу. Відокремлює сонячну Євпаторію від Москви 1500 км і близько 20 годин шляху. Але цей час без урахування термінів проходження кордону. Там можливі найнесподіваніші варіанти.

 • . 2

  У кримському напрямку прокладена траса М- 2, яка закінчується на кордоні Бєлгород — Харків. На початку шляху не складе труднощів зрозуміти, як доїхати на машині до Тули, потім Орла, Курська і далі до Бєлгорода. Кримська траса має федеральне значення, тому вона досить широка, має дві і більше смуг і розвинену інфраструктуру. Пересуватися по ній — швидко і комфортно. Взагалі, свій автотранспорт дає можливість захоплюючих подорожей. І не треба піклуватися про авіаквитки і думати, як доїхати на машині до Шереметьєво, не застряє в пробках.

 • . 3

  Кордон. Митний контроль ті, хто їде в Крим з московського напрямку, проходять в Гоптівка. На кордоні, як водиться, завжди великі черги. Якщо пощастить, можна опинитися в державі Україна через 2 — 3 години. Кордон можна перетнути і через порт «Кавказ». Це зручніше тим, хто подорожує з напряму Лазаревське, як доїхати на машині через Новоросійськ до Євпаторії. Тут через протоку налагоджена поромна переправа. Правда, що в негоду пороми не ходять. Щоб уникнути такої ситуації, є можливість об’їхати азовське море (це близько 940 км). Тоді знадобитися карта, як доїхати на машині до Єйська, і далі — через Таганрог, Маріуполь та Мелітополь. До Криму можна потрапити через Генічеськ.

 • . 4

  Проїзд по території України. Після проходження кордону в Гоптівка дорога М- 2 переходить в трасу Е- 105 і М- 12. Від Харкова до Сімферополя відстань близько 660 км. По дорозі треба буде проїхати такі міста, як Дніпропетровськ, Запоріжжя та Мелітополь. У районі Дніпропетровська є нова автострада вона правіше старої дороги Е- 105. По ній можна без зусиль дістатися до Запоріжжя. Далі дороги вужчі, але з непоганим покриттям. Від Керчі до Сімферополя прокладена широка сучасна траса (М- 12, Е- 97) без особливих спусків і підйомів. Відстань — 280 км. Проїхавши Сімферополь, треба триматися правіше і слідувати вказівниками. Через 40 хвилин — Євпаторія.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :