Як доїхати з Сімферополя до Ялти якомога швидше?

як доїхати з сімферополя до ялти якомога швидше?

Вам знадобиться
 • Сісти в таксі
 • Домовитися з таксистом про час початку поїздки
 • Пройти до автобусним кас
 • Купити квиток на рейсовий автобус
 • Зайняти своє місце в автобусі
Інструкція
 • . 1

  Крим — улюблене місце відпочинку туристів не тільки з України, а й з усього простору колишнього СНД. На південному узбережжі Криму можна знайти безліч красивих місць, де провести свій відпочинок. Однак так уже повелося, що саме Ялта привертає найбільшу кількість відпочиваючих. Адже не дарма Ялта була улюбленим місцем відпочинку більшості відомих людей. На жаль, в цей сонячний місто не ходять поїзди і не літають літаки. Дані види транспорту можуть довести відпочиваючих лише до міста Сімферополь. Саме тому багато туристи всерйоз стурбовані питанням, як дістатися від Сімферополя до Ялти якомога швидше.

 • . 2

  Відразу після прибуття на залізничний вокзал міста Сімферополя туриста з усіх боків оточують таксисти і починають заманювати своїми «низькими» цінами. Розрахунок, звичайно ж, йде на те, що приїжджий не має абсолютно ніякого уявлення про цінову політику в південних містах, тому погодиться на будь-яку вартість проїзду. Особливо щедрими бувають жителі Росії, адже в перерахунку на рублі ціна проїзду їм дійсно здається привабливою. Поїздка на таксі дійсно виявиться для туриста найшвидшою. Однак і заплатити за такі зручності доведеться чимало. Добиратися до Ялти на таксі вигідніше, коли подорожуєш своєю компанією або цілою сім’єю.

 • . 3

  Якщо ж таксист починає заманювати клієнта низькою вартістю проїзду слід очікувати швидкого підступу від нього. Швидше за все, приїжджому доведеться провести в машині не одну годину очікування, поки таксист буде шукати ще інших попутників. Така поїздка на таксі може в результаті виявитися ще довший, ніж на тролейбусі. Тому відпочиваючим, щоб не втрачати час даремно слід відразу ж розпитати підприємливого бізнесмена, як скоро машина буде від’їжджати убік Ялти. Поїздка на таксі найбільш доречна тоді, коли турист прилітає до Сімферополя на літаку, адже дістатися до автобусних карт з аеропорту досить складно.

 • . 4

  Практично однакова по тривалості поїздка буде на звичайному рейсовому автобусі. Можливо, автобус приїде до Ялти буквально на 10 хвилин пізніше, ніж таксі. Вийшовши з свого поїзда, туристу необхідно пройти трохи вглиб автомобільної стоянки, за якої будуть видні автобусні та тролейбусні каси. Велике випробування для туриста — пройти повз всіх зазивав таксистів, адже вони буквально хапають приїжджих за руки. Навіть якщо в автобусні каси стоятиме черга, можна бути впевненими — вона рухається дуже швидко. Автобуси в кожне місто південного узбережжя Криму відходять з Сімферополя кожні 5 — 10 хвилин залежно від сезону.

 • . 5

  Трапляється, що до автобусних кас приїжджі не доходять. Їх на півдорозі перехоплюють водії маршруток і пропонують довезти до Ялти за 50 гривень. Поїздка на газелі буде також швидкої, адже з Сімферополя вони ходять досить часто. Крім того, у туриста існує можливість вибрати для себе зручне місце в салоні. Навіть якщо перша маршрутка буде переповнена, можна трохи почекати, і прийде нова, абсолютно порожня. Відстань між Сімферополем і Ялтою невелике, всього 82 кілометри. Тому, шлях між цими кримськими містами на маршрутці або автобусі займає в середньому півтори години. Побувавши в Криму хоча б одного разу, питання, як доїхати з Сімферополя до Ялти, туристу здасться дуже простим.

 • . 6

  На тролейбусі поїздка до Ялти буде найтривалішою. Як правило, туристу доводиться трястися в транспорті не менше двох з половиною годин. Тим не менш, саме даний спосіб пересування відпочиваючі вибирають найчастіше. І справа не в дешевизні проїзду. Просто, подорожуючи на тролейбусі, можна досхочу намилуватися усіма красотами Криму. Спостерігаючи за тим, як за вікном поступово змінюються пейзажі, можна отримати справжнє естетичне задоволення від вигляду гір і відкритого моря. Туристи зізнаються, що ці дві з половиною години поїздки проходять абсолютно непомітно. Не встигаєш навіть оком моргнути, а вже потрібно сходить на своїй зупинці.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :