Як добратися з Шереметьєво в Домодєдово без пробок?

як дістатися з шереметьєво в домодєдово без пробок?

Вам знадобиться
 • Грошові кошти
 • Карта
Інструкція
 • . 1

  Домодєдово і Шереметьєво є найбільшими аеропортами в столиці. Якщо необхідно дістатися з одного з цих аеропортів в іншій, то складності цей момент не складе. Але, перш ніж відправлятися, слід знати, які варіанти можливі і в скільки кожен з них обійдеться. Так, при виникненні питання, як дістатися з Домодєдово в Шереметьєво або ж, як дістатися з Шереметьєво в Домодєдово, слід знати, що єдиним способом доїхати без пересадок стане таксі. Цей варіант найбільш прийнятний і в тій ситуації, якщо людина зовсім не знає місто, а також у разі, якщо є бажання прокотитися з комфортом.

 • . 2

  У кожній з аеропортів є служба таксі, яка встановлює фіксовані розцінки і дає гарантію того, що клієнт добереться до потрібного йому місця. Ще один спосіб, як дістатися від Шереметьєво до Домодєдово, це Аероекспрес. Варто відзначити, що, таким чином, дістатися до потрібної точки вдасться набагато швидше, ніж на таксі. Дістатися до самого Аероекспрес, можливо, залежно від того, в яку з точок прилетів літак. В одному випадку, орієнтуючись за вказівниками можна відразу перейти до того перону, звідки і відправитися поїзд, а в інших випадках, дістатися до перону можна тільки за допомогою автобуса або ж шаттла.

 • . 3

  Проїзд на Аероекспрес займають по часу трохи більше півгодини, і доставить пасажира до станції метро під назвою «Білоруська». Від цієї станції потрібно буде доїхати до «Повелецкой». По прибуттю на цю станцію потрібно знову пересісти на потяг і вже на ньому доїхати до Домодєдово. У цьому випадку час поїздки займе хвилин 40 — 45. Що стосується інтервалу руху поїздів, то цей часовий період становить 30 хвилин. З усіма пересадками поїздка займе близько двох годин, але буде краще, якщо розрахувати час із запасом, оскільки на поїзд можна й спізнитися, тоді часу піде більше. Обійдеться така поїздка орієнтовно в 700 рублів.

 • . 4

  Можливо, вирішити питання, як дістатися з Шереметьєво до Домодєдово, за меншу суму, але часу на поїздку потрібно більше. Найчастіше, ті, у кого фінансове становище не дозволяє витрачати великі гроші на переїзд від одного аеропорту до іншого, користуються послугами автобусів. З аеропорту Шереметьєво ходять маршрутні таксі, а також прості автобуси, які доставляють пасажирів до станцій «Річковий Вокзал» і «Планерна». Перевагу краще віддати маршрутному таксі, яке йде до станції «Річковий вокзал», оскільки на одній лінії знаходитися і станція «Домодєдовському». Так що, в цьому випадку, витрачати час на пересадки не доведеться.

 • . 5

  Опинившись на станції під назвою «Домодєдовському», потрібно сісти на будь-яку з маршруток, які тримають маршрут до аеропорту. Таким чином, вартість такої поїздки буде набагато нижче, ніж добиратися Аероекспрес, і обійдеться орієнтовно в 200 рублів. Щодо часу, який буде витрачено на проїзд, сказати складно, оскільки все залежить від часу очікування транспортного засобу і швидкості його руху.

 • . 6

  Варто відзначити, що всі представлені вище способи проїзду від аеропорту Шереметьєво до Домодєдово, дозволяють подолати маршрут без пробок, оскільки їх на даній ділянці практично ніколи немає. Виняток становлять лише екстрені ситуації. А ось що стосується дороги від аеропорту Шереметьєво, де потрібна проїхати на автобусі по Ленінградському шосе, то тут справа йде інакше. Ця ділянка дороги славиться тим, що на ньому є постійна завантаженість. Тому з Шереметьєво дістатися до Домодєдово найкраще Аероекспрес, який йде до станції «Білоруська», а після сісти на маршрутне таксі. Такий варіант буде коштувати порядку 450 рублів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :