Як добре навчитися жартувати?

як добре навчитися жартувати?

Вам знадобиться
 • Гострий язик
 • Позитивність
 • Доброзичливість
 • Індивідуальність
 • Уміння підняти настрій
Інструкція
 • . 1

  Почуття гумору і вміння смішно перефразувати пропозиція — це справжнє мистецтво. Щоб ним оволодіти, потрібно мати «гострий язичок». Але це зовсім не означає бути слизьким, хитрим, робити щось нишком, говорити неприємні, мерзенні й образливі речі, здатні принизити людину. «Гострого мови» можна домогтися, навчившись із пропозиції висмикувати родзинку, саме соковите слово, яке не дає спокою. Спробуйте почитати анекдоти і в кожному визначити для себе слово, яке вас найбільше зачепило. На ньому і потрібно робити акцент при розмові.

 • . 2

  Багато «знавці» стверджують, що знають, як добре навчитися жартувати. Але, як правило, мета їх жартів в глузуваннях, знущанні, приниженні та інших негативних якостях. Якщо ви, дійсно, хочете розвеселити компанію, друзів, тоді робіть це з позитивним настроєм. Вибираючи політичні чи інші теми, легко спотворюйте новини. Переказуючи анекдоти, маніпулюйте інтонацією, створюйте інтригу в голосі, щоб вас захотіли дослухати. Навіть самі злі жарти подавайте легко, невимушено і підводите до веселого підсумку.

 • . 3

  Бути доброзичливим, практично, те ж, що і позитивним. Єдина відмінність в тому, що в жартах має бути присутня ідея повчання, гуманізму, добра. Краще всього не використовувати злі анекдоти або розповіді. Вони можуть здатися моторошнуватими. Крім того, оскільки в компанії завжди зустрічаються різні типажі людей, комусь погана і груба жарт може не сподобатися. Новачкові завжди складно зрозуміти, як жартувати в компанії, тому концентруйтеся на тому, щоб просто принести задоволення.

 • . 4

  Бути веселим і смішним не те ж саме, що бути клоуном. Прийшовши в компанію друзів, перш ніж жартувати, слід проаналізувати кожну людину. Добре б знати до кожного підхід і бути нейтральним. Але не слід підлаштовуватися під кожного. У такому випадку можна, насправді, виставити себе клоуном і людиною без власної думки.

 • . 5

  Люди сміються лише над справжніми історіями з життя. Лише те, що кимось пережито, може змусити іншого посміхатися. Це означає, що розповідати вам краще про реальні, а не вигаданих персонажах і історіях. Навіть у жартах важливо показувати рівень інтелекту. Людина, яка застосовує знання, а не фантазію, цінується набагато більше.

 • . 6

  Нарешті-таки, найголовніше — вміння піднімати настрій. Це означає — бути відкритим, чуйним. Дуже важливо вести двосторонній контакт, тобто показувати слухачеві, що ви звертаєтеся саме до нього. Вловлюючи погляди товаришів, вони розуміють, що інформація спрямована на них, а це «чіпляє». За допомогою настільки легкого психологічного маневру можна за пару секунд насмішити будь-якої людини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :