Як добре провести канікули?

як добре провести канікули?

Вам знадобиться
 • Визначити місце
 • Скласти план заходів
 • Проводити багато часу на свіжому повітрі
Інструкція
 • . 1

  Якщо ви хочете провести незабутні канікули потрібно спочатку подумати про те, чим ви давно не займалися і проводити це золотий час в своє задоволення. Проводьте більше часу з друзями, відвідуйте кінотеатри, музеї, театри. Бажано частіше виїжджати на природу, на дачу або в ліс з наметами та друзями на пару днів, це піде вам на користь.

 • . 2

  Якщо ви хочете провести відмінні льотні канікули, то потрібно більше часу проводити на море або річці, так як тільки два три місяці на рік ви можете насолодитися теплою водичкою і теплим піском. Не забувайте про старих друзів, яких ви давно не бачили, у вас буде час їх відвідати.

 • . 3

  Якщо ви не знаєте, як провести канікули, то краще рішення для вас буде відвідування захоплюючого гірськолижного курорту взимку. Ви зможете насолодитися прекрасними засніженими пагорбами, так само покататися на лижах, на сноуборді або на санках. Якщо ви ніколи не каталися до цього на лижах чи сноуборді, то найкраще буде найняти інструктора щоб уникнути переломів і травм.

 • . 4

  Для того, щоб добре провести однотижневих канікули, наприклад, навесні, можна поїхати на пару днів на природу на шашлики або піти в похід з друзями. Якщо ви ще не вирішили, як добре провести канікули восени, то при відсутності бажання нікуди вибиратися ви можете провести їх вдома, переглядаючи старі фільми, запрошувати в гості друзів і влаштовувати домашні вечірки.

 • . 5

  Для того щоб канікули пройшли на ура, не обов’язково при цьому тепла і сонячна погода, навіть дощовою і прохолодною восени можна відмінно повеселитися в заміському будинку, або зробити відмінну і яскраву фотосесію в парку або лісі. Так само, щоб провести осінні канікули з користю можна по можливості поїхати в село до улюбленої бабусі і дідуся і допомогти викопати картоплю на зиму, провідати їх, і розважити їх одноманітну і нудне життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :