Як добре ужитися зі студентом-іноземцем, що проживають у вашій родині?

як добре ужитися зі студентом-іноземцем, що проживають в вашій родині?

Вам знадобиться
 • Дружелюбність
 • Уважність
Інструкція
 • . 1

  Дотримуйтесь правилам. Так, абсолютно всіма правилами. Студент-іноземець, який проживає у вашій родині — не слуга, який працює за договором. Ніколи не змушуйте студента працювати більш ніж встановлену кількість годин на тиждень. Якщо є можливість, дозволяйте йому працювати менше — це сприятиме кращій взаємодії студента і ваших дітей, коли він буде доглядати за ними.

 • . 2

  Будьте доброзичливі. До студента потрібно ставитися як до члена сім’ї. Якщо ви їдете на відпочинок, візьміть його з собою. Нехай він насолоджується спільним проведенням часу. Ваші стосунки зміцняться, якщо він відчує себе частиною вашої родини.

 • . 3

  Допоможіть йому знайти друзів. Допоможіть іноземцю познайомитися і підтримувати відносини з ровесниками. Вони будуть спілкуватися з іншими студентами-іноземцями, що проживають у вашому районі, але буде чудово, якщо у них будуть друзі, що живуть недалеко від вашого будинку.

 • . 4

  Будьте терплячі. Вашій студенту знадобиться час, щоб звикнути до того, що і як прийнято робити в вашій родині, проявіть терпіння до свого студента, поки він не звикне до життя у вашій родині. Навіть у межах однієї культури неможливо знайти двох сімей, в яких все робилося б однаковим чином, а ви проводите міст між культурами.

 • . 5

  Поради та попередження: Прочитайте інформацію про країну проживання вашого студента та її культури, перш ніж він приїде. Це допоможе вам зав’язати розмову на самому початку вашого знайомства. Виділіть день, щоб показати студенту околиці вашого району, парки, школи та інші місця, які періодично відвідують члени вашої родини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :