Як добре засмагнути в солярії з максимальним задоволенням?

як добре засмагнути в солярії з максимальним задоволенням?

Вам знадобиться
 • Крем для засмаги
 • Шапочка
 • Спеціальні окуляри
 • Стикини
Інструкція
 • . 1

  Завдяки сонячним променям виробляється вітамін D, який необхідний імунній системі людини. Але його можна отримати і в солярії, без шкоди здоров’ю. Дуже важливо не нехтувати порадами консультантів краси в солярії. Не економте гроші на засобах захисту від ультрафіолету. Стикини необхідні, що б запобігти ризик раку грудей. Шапочка, що б уникнути сухості і ламкості волосся. Але особливо важливий крем для засмаги в солярії. Завдяки йому досягається швидкий і довго тримається ефект засмаги без шкоди для шкіри. До того ж, він доглядає за шкірою. Тепер кілька порад про те, як добре засмагнути в солярії.

 • . 2

  Індустрія краси пропонує кілька видів соляріїв. Існує горизонтальний солярій і вертикальний. У горизонтальному солярії багато хто відчуває себе не комфортно через замкнутості кабіни. Особливо ті, у кого є боязнь замкнутого простору. Хоча на сам засмага це не впливає. На загар, в першу чергу, впливає кількість ламп, встановлених у кабіні. Чим їх більше, тим більше потужність і ефект. Вертикальний солярій може бути оснащений системою додаткового обдування — турбосолярій. Завдяки їй не буде відчуття сонячного перегріву. Важливо знати, як вибрати солярій, найбільш комфортний.

 • . 3

  У вертикальному солярії можна отримати найбільше задоволення від процесу. Наприклад, пританцьовуючи поки машина робить свою справу. У турбосолярії система охолодження зробить процес отримання засмаги більш комфортним і залишить відчуття легкого теплого вітерцю на шкірі. Зовсім, як на морі. Але якщо знехтувати правилами, як правильно ходити в солярій, можна досягти абсолютно зворотного результату і згоріти. Багато любителів штучної засмаги в цьому випадку помічають зміни на шкірі. Вона ставати сухою. Таке відбувається, якщо не користуватися кремом і брати велику кількість часу за один сеанс.

 • . 4

  Для першого відвідування цілком достатньо 5 — 7 хвилин. Взагалі, рекомендують у тиждень брати 10 — 15 хвилин. Така кількість часу не завдасть шкоди здоров’ю. До того ж, якщо користуватися спеціальним кремом, можна навіть підтягнути шкіру і схуднути. Крем треба втирати ретельно і бажано не приймати душ протягом двох годин після засмаги. Після сеансу в солярії, варто трохи відпочити і попити трав’яний чай або води. Це відновить сили і додасть бадьорості. Це актуально після вертикального солярію. У ньому доводитися стояти і можна рухатися. Все це необхідно знати тим, хто цікавиться, як правильно засмагати у вертикальному солярії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :