Як добути вогонь у лісі взимку?

як добути вогонь у лісі взимку?

Вам знадобиться
 • Бажання вижити і досягти своєї мети
 • Сірники або аптечка
 • Гілки
Інструкція
 • . 1

  Для початку, потрібно розібратися, для чого в лісі взимку може знадобитися вогонь. Відповідь проста — якщо людина замерзла або заблукав. Варто розглянути докладніше, як добути вогонь у лісі. Найдавніший спосіб розведення вогню в сильний мороз навряд чи подіє, тому терти палицю про палицю, швидше за все, безглуздо. Якщо людина взяла з собою в ліс сірники, то залишається тільки роздобути дрова. Ними послужать сухі гілки, яких в лісі, звичайно, предостатньо. Важливо знайти тихе місце, бажано невелику галявину, з усіх боків оточену невисокими деревами. Не потрібно забувати, як поводитися з вогнем, так як у лісі через халатність може виникнути пожежа, а цього не в якому разі не можна допускати. Розпалювати вогонь можна берестой.

 • . 2

  Що ж робити, якщо в лісі з собою сірників не виявилося? Головне не панікувати. Існує безліч способів видобутку вогню без сірників. Потрібно знайти два каменю. У малосніжну зиму це зробити просто, але якщо снігу дуже багато, то доведеться постаратися. Багато хто знає, як зробити бенгальський вогонь, але тут піде мова, як розпалити багаття, б’ючи камінь об камінь. Требуется спочатку потерти два камені один об одного, а потім різкими рухами ударяти один об другий, направляючи отримані іскри на бересту. Через деякий час вогонь повинен з’явитися. Далі буде найцікавіше. Тепер варто поговорити про те, як зробити штучний вогонь. Для цього знадобиться похідна аптечка. Вона повинна бути при собі завжди, при будь-якому поході в ліс.

 • . 3

  З похідної аптечки потрібно взяти шприц, гліцерин і марганцівку. На бересту потрібно висипати купкою марганцівку. Потім її слід полити трохи гліцерином і, щоб пішла повна реакція, потрібно долити трохи води, розтопивши жменю снігу на долоні. Отримана суміш зашипить і бересто обов’язково займеться. Як роздобути вогонь хімічним шляхом, тепер знає кожен хто прочитає цю статтю. Хімічний вогонь дуже надійний. Їм можна розпалити навіть вологу підпал, берест або будь-яку іншу кору. Якщо вогнище більше не потрібен, його потрібно гарненько згасити і завалити снігом. Таким чином, тепер кожен, хто вивчив цю інструкцію, знає, як розпалити багаття в лісі взимку при необхідності. Це зробити нескладно! Головне — бажання досягти своєї мети!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :