Як добути вогонь в похідних умовах?

як добути вогонь в похідних умовах?

Вам знадобиться
 • Ліхтарик
 • Марганцівка
 • Вата
 • Скипидар
Інструкція
 • . 1

  Всім відомо, що вогонь, одна з найнебезпечніших стихій, так само як і те, що без вогню абсолютно неможливо людське існування. Але що робити, коли звичайний похід на природу потрапив в найнесподіваніший положення. Якщо раптом комусь попало забути сірники або запальничку, то засмучуватися, звичайно ж, не варто, тому що в наш час існує безліч способів розведення вогню в лісі. Головне в таких випадках мати хоч що-небудь під рукою.

 • . 2

  Перший спосіб, як і парадоксально, містить в собі воду. Та саме за допомогою води можна запалити вогонь. Для такого досвіду, знадобитися прозорий поліетиленовий пакет і будь-яка прозора вода, будь то вода з річки, або пляшки. Перед тим, як добути вогонь, необхідно набрати пакет з водою. Такий пристрій буде служити свого роду збільшувальним склом. Якщо сконцентрувати сонячні промені так, щоб вони збиралися в один, то цей промінь, може розпалити будь-які сухі гілочки.

 • . 3

  Далі можна вдатися до допомоги самого звичайного ліхтарика. Такий елемент, як рефлектор, знайомий не всім. Він являє собою блискуче рассеивающее пристрій на кінці ліхтаря. Розібравши ліхтарик і витягнувши з нього рефлектор, можна використовувати його як зворотне пристрій. Рефлектор може не тільки розсіювати, але і збирати промені. Для цього необхідно направити його на сонці і налаштувати так, щоб промінь потрапив на сухі гілочки. Цей спосіб досить ефективний, коли є під рукою ліхтар.

 • . 4

  Ще одним способом, як отримати вогонь за допомогою ліхтарика, є його лампочка. Як відомо вольфрамова нитка, яка є основою будь-якої лампочки, досягає дуже високих температур. Якщо розбити лампочку таким чином, щоб не пошкодити нитку, то ліхтарик можна використовувати як запальничку. Для того, щоб запалити невелике багаття, досить піднести ліхтарик до сухих листю або гілочкам і вони моментально загоряться. Такий спосіб допоможе розпалити багаття в будь-яких погодних умовах.

 • . 5

  Наступний спосіб найбільш оригінальний і не менш ефективний. Для того, щоб розвести вогонь, знадобиться будь алюмінієва банка і простою плитка шоколаду. Здавалося б, як розпалити вогонь, маючи при собі такі речі, однак оригінальності немає межі. Дно алюмінієвої банки, являє собою увігнуту поверхню, яку можна використовувати як відбивач сонячних променів, але проблема в тому, що дно банки завжди матове. Для того, щоб дно стало глянцевим і відображало промінь світла, його необхідно змастити шоколадом.

 • . 6

  Наступний спосіб трохи складний, тому що в ньому, буде, відбувається хімічна реакція, але, тим не менш, він не потребує застосування сірників або запальнички. На звичайний аркуш паперу, необхідно поставити шматочок простої медичної вати і посипати його марганцівкою. Дози повинні бути не особливо великі. Зверху вати і марганцівки, розлити приблизно десять мілілітрів скипидару. Перед тим, як розвести вогонь, папір необхідно скласти і почекати.

 • . 7

  Коли реакція почнеться, буде виділятися достатня кількість тепла, щоб папір загорілася. Даний спосіб досить важкий, але деяким може придатися. Насправді, існує величезна кількість способів і методів розпалювання вогню на природі і кожен в силах придумати свій власний, досить просто включити уяву і застосувати все, що знаходитися під рукою. Навіть недостатньо довгий тертя звичайного, сухого сучка може дати бажаний результат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :