Як доглядати за деревовидним півонією в тіні?

як доглядати за деревовидним півонією в тіні?

Вам знадобиться
 • Рослина
 • Добрива
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  каскадний півонія — це те рослина, яка буде прикрасою для будь-якого навіть самого вишуканого саду. Але кожен його власник прекрасно знає, що для того щоб це рослина добре розвивалося і радувало своїм квітучим виглядом важливо не тільки правильно вибрати квітка при покупці, але й правильно за ним доглядати. І чи є взагалі особливості в такому необхідному процесі? Як доглядати за деревовидним півонією?

 • . 2

  Як виростити півонії в саду? Даний процес не дуже складний. Головне пам’ятати про те, що ця рослина дуже світлолюбна. Але при цьому легка тінь у найспекотніші години денного не буде пиону на шкоду. Тому їх можна висаджувати поблизу стін, розташованих на ділянці будівель. Садиться молоде рослина досить глибоко — 20 — 25 см, щоб була можливість повноцінно забезпечувати рослину вологою і корисними речовинами з грунту.

 • . 3

  Як правильно садити півонії навесні? Даний питання не дуже легкий, так як для даних рослин посадка рекомендується все ж наприкінці літа — початку осені. Але якщо ж необхідно зробити це навесні — то найкраще підійде більш прохолодний час (кінець березня — початок квітня). Обов’язковими правилами є хороше добриво майбутнього місця висадки рослини і обрізка бутонів, які утворюються на рослині в перший рік (це необхідно для того, щоб рослина краще вкоренилося).

 • . 4

  Як розводити півонії? Адже так хочеться збільшити кількість такої краси! Одні види розсідаються за допомогою насіння, інші — кореневими живцями і діленням куща. Причому третій вид найбільш популярний і ефективний. Але для кожного з них важливо дотримуватися правило вкорінення — протягом перших двох років з’являються бутони потрібно видаляти, що б всі сили рослина направляло на вкорінення.

 • . 5

  Як приготувати настоянку піона? Це питання займає друге місце за частотою виникнення у власників цієї чудової рослини. Основою для його виникнення є цілющі властивості півонії, які здатні вилікувати від різних захворювань. Спосіб приготування лікувальної настойки досить простий — необхідно коріння півонії ( 50 грам) помістити в ємність з горілкою ( 500 грам) і дати настоятися дві тижні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :