Як доглядати за новонародженою дівчинкою?

як доглядати за новонародженою дівчинкою ?

Вам знадобиться
 • Засоби гігієни
 • Чиста білизна і одяг
 • Ванночка
Інструкція
 • . 1

  Ось і з’явилося в сім’ї маленьке диво в рожевому конверті. Молоді тато і мама дуже часто не мають необхідного досвіду і слабо собі уявляють, як потрібно доглядати за своєю дитиною. У догляді за новонародженими дівчатками існує певна специфіка. У першу чергу, це стосується гігієни статевих органів дитини. Кожне покоління батьків має свою думку про те, як відбувається цей процес. Однак найбільш достовірну інформацію про те, як доглядати за новонародженою дівчинкою, може надати тільки дільничний лікар або неонатолог.

 • . 2

  Основними діями по догляду за дівчинкою є: Гігієна статевих органів. Дівчаток підмивають перед кожною зміною підгузника, ретельно промиваючи статеву щілину ваткою від лобка до анального отвору, а потім висушуючи її чистим рушником. При необхідності промежину обробляють присипкою.

 • . 3

  Після купання ретельно протирають всі складки шкіри дитини і присипають тальком або змащують маслом. Пупкову ранку обробляють йодом або зеленкою. Купання. Купають дівчинку, як і хлопчики, один раз на день перед сном, в теплій воді ( 36 — 37 градусів), після чого роблять легкий масаж або приймають повітряні ванни.

 • . 4

  Багато авторів, що зачіпають тему про те, як доглядати за новонародженою дівчинкою, сходяться на думці, що небажано використовувати в перші місяці життя новонародженої різні косметичні склади для її гігієни. Справа в тому, що слизові оболонки статевих органів дівчинки дуже чутливі і гель або шампунь викликають їх роздратування. З обережністю варто ставитися і до настоям трав, так як вони сушать слизову, що в свою чергу, викликає у дитини дискомфорт. Найкращий засіб для догляду за дівчинкою — звичайна тепла вода. Освоїти науку про догляд за дитиною дуже просто, адже головним стимулом для жінки служить материнська любов до свого чада.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :