Як доглядати за персиком навесні?

як доглядати за персиком навесні ?

Вам знадобиться
 • Персик
 • Навички обрізки
 • Добрива
Інструкція
 • . 1

  Персик — світлолюбна рослина, яка любить тепло і правильний догляд. Після закінчення зими, коли закінчилися морози, можна звільнити дерево від укриттів і чекати, коли воно прокинеться. При цьому у весняний та інші періоди потрібно навчитися правильно доглядати за деревами, інакше персик захворіє, перестане квітнути і давати плоди, він швидко постаріє і в результаті через кілька років загине. Щоб цього не сталося, необхідно знати, як доглядати за персиком навесні, як починати вводити підгодівлі проліковують від шкідників і хвороб.

 • . 2

  Найважливіше захід навесні для персика — це обрізка, без якої дерево з часом престанет давати плоди. Незважаючи на те, що обрізка може відбуватися в будь-який час року, навесні вона є обов’язковою. Проводити її необхідно до того, як з’явилися рожеві бутони, після цього вона вкрай небажана. Перед тим, як посадить дерево, важливо розібратися, як вибирати персики, як за ними правильно доглядати. Обрізка повинна проводитися так, щоб контур рослини нагадував чашу або вазу з відкритим центром. Для цього кожну весну підрізають скелетную кістка, перші роки сильніше, а потім у два рази менше.

 • . 3

  Навесні важливо навчитися правильно обробляти рослини від шкідників і хвороб, якщо цього не зробити, дерево захворіє, врожаю в найближчій сезон не буде. Для цього потрібно вивчити, як обприскати персик, а також як приготувати лікувальний розчин. Найпоширеніше захворювання, яке починає розвиватися у весняний період — це курчавость персика. Найчастіше, якщо вчасно не провести профілактику, то вона з’являється в період формування квіток. У результаті на бутонах і листках з’являється білий або жовтий наліт, який потім перебирається на стовбур, в результаті рослина висихає і гине.

 • . 4

  Щоб позбутися від кучерявості, потрібно приготувати простий розчин, а потім зрозуміти, як правильно доглядати за персиком. Від кучерявості допоможе мідний купорос — 1 -% розчин або 3 -% бордоська рідина, можна вибрати інші підходящі препарати, які містять мідь. У спеціалізованих магазинах завжди можна придбати «Чемпіон», «Блу Бордо», «Ордан», «Купростан» і т. д. Після того, як рослина оброблено і почався активний ріст, можна подумати і про те, як розмножити персик, які знання та навички для цього знадобляться, як правильно восени відокремити молоді пагони. У весняний період також важливо не забувати про систематичні добривах, щоб рослині вистачило сил зав’язати пагони.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :