Як доглядати за півоніями влітку?

як доглядати за півоніями влітку ?

Вам знадобиться
 • Півонії
 • Клумба
 • Вода
 • Добрива
Інструкція
 • . 1

  Унаслідок того, що при посадці навесні півонії дуже довго і насилу вкорінюються, найбільш доцільно проводити осінню посадку квітів. Пробудилися відносно рано навесні нирки рослин, не отримують необхідного мінімуму поживних речовин від дуже слабкою кореневою системи, що відображається на зростанні рослин і впливає їхнє здоров’я. Але все ж, як посадити півонії навесні, щоб рослини відчували себе більш-менш нормально.

 • . 2

  Краще вибрати момент, коли настане стабільно тепла погода. Тоді у саджанця буде достатньо часу, щоб вкоренитися і галузі стебла. Якщо упустити найбільш вдалий час, то щоб уникнути перегрівання грунту півонія прикривають за допомогою захисного шару. Аналогічно осінній посадці важливо правильно приготувати посадкову яму. Як правильно посадити півонії — якщо в обраному місці занадто багато вологи, то треба створити дренаж. Викопують яму розміром 60 х 60 х 60 см, і додати в неї пісок ( 1 частина) , перегній ( 2 частини) і суперфосфат ( 1 кг).

 • . 3

  Кущі садять в 70 см один від одного. Насамперед, треба вибрати найбільш підходящу ділянку в саду: він повинен добре висвітлюватися сонячним світлом. В якості грунту кращим чином підійдуть дренованих суглинки. У випадку досить близького розташування грунтових вод півонії садять на гребенях. Якщо заправити посадкову яму за правилами, кожен рік вносити добрива, то можна домогтися того, що півонія зможе рости на одному місці без пересаджування до 10 років.

 • . 4

  Що з’явилися бутони на рослині, яке посадили навесні, слід відщипнути, щоб утворюються з них квіти не відбирали у коренів життєві сили. Найбільш доцільно яму підготовляти з липня. Багатьох квітникарів-любителів цікавить питання про те, як пересадити півонії. Починаючи з серпня місяця і до листопада, виробляють поділ куща з подальшою пересадкою в літньо-осінній період на постійне місце зростання. Для цього кущ, призначений для цієї операції, добре поливають. Після його акуратного викопування з кореневища проточною водою змивають землю. Далі за допомогою гострого ножа ділять на частини таким чином, щоб на кожній з них було 3 або 4 ростових нирки, які при посадці повинні знаходитися на одному рівні з поверхнею грунту. Після цього треба присипати землею висотою 5 см. Щоб рослина надійно пустило коріння його треба 2 — 3 рази полити.

 • . 5

  Пересаджені наприкінці осені кущі вкривають торфом, листям і компостом. Весняне пересаджування краще проводити, як тільки прогріється грунт. Як доглядати за півоніями — догляд за молодим рослиною полягає у весняному розпушуванні грунту на відстані не ближче 10 см. В останніх числах травня можна рихлити глибше. Перед утворенням бутонів біля рослини прорізають канавку з внесенням до неї 50 г повноцінного мінерального добрива, після чого поливають і засипають мульчею. Для отримання великих квітів, як тільки бутони досягнуть розмірів горошини, видаляють бічні пагони Після цвітіння рослини добре поливають, удобрюють і розпушують грунт.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :