Як доглядати за півоніями?

як доглядати за півоніями?

Вам знадобиться
 • Прополка
 • Розпушування
 • Своєчасний полив
 • Підживлення добривами
Інструкція
 • . 1

  Догляд за півоніями не включає в себе ніяких складнощів. Необхідно робити кожен раз певні дії, при яких півонії завжди будуть квітучими. Догляд полягає в прополці, розпушування і поливі грунту. Поливати необхідно тільки при посушливій погоді до кінця червня, це дозволяє рослині сформувати повноцінні нирки. У кінці серпня і початку вересня необхідно зробити 3 поливу для того, що б розвинулися молоді додаткове коріння.

 • . 2

  У теплу погоду треба поливати тільки ввечері, дуже рідко, але робити це рясно, для того, що б вода дістала до коренів. Для того, що б квіти добре росли, в перший рік після того, як була посадка півоній, необхідно давати легкі підгодівлі. Можна дати розчин добрива «Агрікола-Фантазія». У червні поливають розчином кашкоподібного коров’яку. На початку осені удобрюють суперфосфатом і сульфатом калію.

 • . 3

  Після того, як півонії перейшли рубіж двох років, їх починають підгодовувати в повну силу. Пов’язано це з тим, що ці рослини дуже вимогливі до добрив. Навесні починають робити мульчування, удобрюючи кожен кущ перегноєм, компостом і готовими квітково-грунтовими сумішами. У період, коли у півоній зав’язуються бутони, необхідно підгодовувати наступним розчином: у 10 літрів води додають 2 столові ложки нітрофоски, 1 літр кашкоподібного коров’яку.

 • . 4

  Під кожен кущ виливати по 7 літрів цього добрива. Як доглядати за півоніями в період цвітіння? Квітки зрізають рано вранці, обов’язково тільки в суху погоду. Залишаючи не менше половини незайманих стебел. З настанням заморозків стебла зрізують, залишивши пеньки довжиною в 23 сантиметра над нирками. Взимку квіти необхідно вкрити торфом або тирсою. Навесні покриття необхідно прибрати.

 • . 5

  Частина добрива, яке використовувалося можна залишити, воно не зашкодить рослині. Щоб уникнути різних захворювань, навесні або восени, півонії обприскують мідним купоросом. Перед початком посадки коріння умочують в розчин «Гетероауксин». Обприскування необхідно проводити до і після того, як півонії цвіли. Дотримуйтеся цих простих правил, що б зберегти квіти у всій їх красі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :