Як доглядати за розсадою перців в теплиці?

як доглядати за розсадою перців в теплиці?

Вам знадобиться
 • Теплиця
 • Грунтова суміш
 • Насіння
 • Підживлення
 • Увага
Інструкція
 • . 1

  Перець — це досить теплолюбна рослина. Отримати хороший урожай, висаджуючи у відкритий грунт насіння практично неможливо. Найоптимальнішим варіантом посадки перцю є висадка розсади вирощеної завчасно. Насіння перцю, для отримання розсади у теплиці, необхідно засіяти в період з 15 до 25 березня, таким чином, підросла розсада буде готова до висадки у відкритий грунт вже через 1, 5 місяця. Кількість насіння, яке потрібно для засіву можна легко розрахувати, так як на 1 м 2 потрібно приблизно 7 — 8 гр. насіння. Перед висіванням для стимулювання процесу сходів насіння їх потрібно підготувати, вимочивши в теплій воді. Є певні вимоги до того, як доглядати за розсадою перців. Перше, що відіграє вирішальну роль в отриманні життєздатною розсади — це температура. У теплиці для оптимального росту розсади повинна підтримуватися температура 22 — 25 ° С

 • . 2

  При правильному догляді виростити розсаду в теплиці так само легко, як виростити перець будинку, створивши для цього потрібне освітлення. Також важливо забезпечити насінню оптимальну грунт для подальшого зростання. Зазвичай для цих цілей змішується дернова земля, торф, пісок — саме така суміш найбільш оптимальна для росту розсади перцю. Після проростання насіння потрібно впевнитися, що рослини не ростуть дуже близько один до одного і якщо потрібно провести пікіровку. Правильний догляд за молодими рослинами гарантує, що в майбутньому вийде ідеальна розсада, яка буде плодоносити також добре, як росте перець горошком в Індії. Наступним етапом формування сильної розсади — це догляд за перцем в період його активного росту, в цей час потрібно виробляти підгодівлю рослин. Після утворення першого справжнього листка можна починати підгодовувати розсаду аміачною селітрою, сірчанокислим калієм і суперфосфатом після першої підгодівлі, другу можна робити тільки через 10 днів.

 • . 3

  Крім того, потрібно стежити за тим, щоб у теплиці грунт був завжди досить зволоженою інакше можна забути, як гасити перець, так як розсада, вирощена в умовах посухи в теплиці, дуже слабо плодоносить. Приблизно на 2 — 3 тиждень після появи першого нормально листа температуру в теплиці можна знизити до 18 градусів, це потрібно для того, щоб рослини адаптувалися до можливого похолодання перед тим , як будуть висаджені на відкриту ділянку. Догляд за перцем в теплиці і надалі після висадки у відкритий грунт — це також важливо, як нарізати перець правильно у відомого шеф-кухаря, який кладе в одні страви перець нарізаний колечками, а в інші ромбиками і вже від однієї цієї, здавалося б, дрібниці може змінитися смак кінцевого блюда.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :